Головна - Місто - «Кава. Кіно. Спільнота». У харківській кав’ярні Coffee Divers можна подивитись фільм і задонатити на ЗСУ
…

«Кава. Кіно. Спільнота». У харківській кав’ярні Coffee Divers можна подивитись фільм і задонатити на ЗСУ

Час прочитання: 2 хв

Цієї суботи, 18 березня, у кав’ярні Coffee Divers відбудеться кінопоказ стрічки «Родина Тененбаумів» американського режисера Веса Андерсона. У межах заходу збирають гроші на допомогу українським. Це вже другий кінопоказ у стінах закладу.

«Люк» розповідає деталі.

У кав’ярні Coffee Divers покажуть американську комедійну драму «Родина Тененбаумів» режисера Веса Андерсона.

«Цього разу подивимось Веса Андерсона. Він завжди будує алюзії на реальність, вплітає казку у побут. Чи відгукнеться нам зараз?», — пишуть організатори в Instagram.

Афіша кінопоказу
Афіша кінопоказу

Мета заходу — зібрати донати на коптер для 93 бригади, автівку для зв’язківців Національної гвардії (бахмутський напрямок) та допомогу волонтерам з неформального об’єднання митців «Культурний ШОК».

Це вже другий кінопоказ у стінах Coffee Divers. На початку березня показували художній фільм жахів українсько-американського виробництва «Брама», режисера Володимира Тихого. Зібрані гроші скерували на потреби тим же військовим і волонтерам, що й у майбутньому заході.

Кінопоказ «Родина Тененбаумів» пройде цієї суботи, 18 березня, о 15:00 у кав’ярні Coffee Divers за адресою вул. Євгена Котляра 4/6.

Вхід вільний.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк