Головна - Місто - «Держпром» закупив меблі на мільйон гривень, — ХАЦ
…

«Держпром» закупив меблі на мільйон гривень, — ХАЦ

Час прочитання: 2 хв

Під час моніторингу системи Prozorro журналісти Харківського антикорупційного центру (ХАЦ) з’ясували, скільки грошей виділило комунальне підприємство «Держпром» на нові меблі. Витрати сягнули мільйона гривень.

«Люк» наводить тези матеріалу ХАЦ.

Комунальне підприємство «Держпром» уклало два договори з ФОП Смальченко Вячеслав Миколайович щодо придбання меблів на суму 264 тисяч гривень.

До цього, у лютому 2023-го, підприємство уклало ще три договори з ФОП Орлов Володимир Сергійович на загальну суму 747,8 тисяч гривень. Ці кошти спрямували на придбання:

  • Дубового дивану із тканевою оббивкою за 43 200 гривень;
  • Одного крісла «Лантіс» за 24 200 гривень;
  • Журнальних столиків по 17–18 тисяч гривень кожен.

Крім того, у січні 2023 року, «Держпром» замовив штори та гардини на 686 тисяч гривень.

Як зазначають журналісти ХАЦ, «Держпром» не вперше купує меблі у ФОП Смальченко. У грудні 2021 року, підприємство придбало два шкіряних дивани за майже 85 тисяч гривень кожен, барну стійку з фурнітурою за майже 30 тисяч, три барних столи по 18 300 гривень, чотири дивани по 36 850 гривень і журнальний столик за 17 300 гривень.

Окремо журналісти ХАЦ проаналізували угоди закупівельників, за якими вони купують дизельне паливо. Згідно аналізу, у січні 2023-го «Держпром» купував паливо за найдорожчою ціною – 58 гривень за літр.


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк