Головна - Місто - Театр, вечеря та екскурсія. Події для спільноти «Люка» на квітень
…

Театр, вечеря та екскурсія. Події для спільноти «Люка» на квітень

Час прочитання: 2 хв

Продовжуємо серію наших офлайн-заходів. У планах на квітень — театр, вечеря та літературна екскурсія.

«Люк» розповідає про плани детальніше.

Яка перша подія?

Цієї суботи, 6 квітня, запрошуємо спільноту на перегляд вистави Харківського театру ляльок «Жираф Монс». Перед цим планується екскурсія театром.

«Ця історія дає можливість подивитися на війну очима дитини, яка по-своєму сприймає світ, переживає страх та самотність, — йдеться в описі вистави. — Дуже делікатна розмова, яка адресована і дітям, і дорослим. Про війну, про співчуття та підтримку. Відстороненість сюжету від сучасності, притчева природа твору дали можливість створити виставу, яка розкриває болісні теми, але не травмує глядача».

Після показу запрошуємо в гості до редакції «Люка», де в неформальній бесіді актори театру поділяться своїм досвідом створення вистави.

Як потрапити на подію?

Подія відбудеться 6 квітня о 16:00, місце зустрічі — Харківський театр ляльок (пл. Конституції, 24). 

Вхід: 200 гривень за квиток на виставу (придбати можна на місці).

Реєстрація за посиланням. Зазначимо, що захід проводиться для підписників Медіа «Люк» на Buy Me a Coffee.

Які ще події плануються у квітні?

  • 20 квітень (сб), 18:00 — Вечеря в «Трипіччі».
  • 25 квітня (чт), 18:30 — Екскурсія в квартиру мовознавця Юрія Шевельова.

Навіщо нас підтримувати?

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Щомісячна підтримка видання допоможе нам і далі тримати курс на якісну журналістику без клікбейта, чорнухи та низькосортної реклами. Або просто нагадає нам: «Те, що ви робите, — важливо».

Ми створюємо багато авторського та якісного контенту, а ще періодично проводимо івенти в офлайні. Ми хочемо частіше бачитись із нашою спільнотою наживо, тому з лютого запускаємо події для нашої спільноти, де разом будемо пізнавати Харків, осмислювати зміни в суспільстві і дискутувати про наше минуле, теперішнє і майбутнє.

Які є рівні підписки?

На нашому Buy Me a Coffee ви можете оформити три рівні підписки: «Читач», «Друг» та «Амбасадор». 

Серед бонусів, які ви отримаєте: доступ до електронних версій журналів, подкасту, екскурсії містом від команди і навіть можливіть отримувати друковані наклади журналів безкоштовно. 

Дізнатися детальніше про кожен з рівнів, а також оформити підписку можна за посиланням.

Текст — Антон Малиновський, обкладинка — Катя Дрозд

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк