Головна - Місто - Росіяни завдали парку Горького шкоди на 754 мільйони гривень, — Держекоінспекція
…

Росіяни завдали парку Горького шкоди на 754 мільйони гривень, — Держекоінспекція

Час прочитання: < 1 хв

Інспектори з охорони навколишнього середовища Харківської області обстежили територію парку Горького після ракетного обстрілу 7 лютого.

«Люк» розповідає деталі.

Що сталось?

7 лютого ввечері, близько 23:00, росіяни атакували центр Харкова ракетами С-300.

Чотири ракети поцілили в об’єкт цивільної промисловості в центрі міста. Зафіксували влучання на території Центрального парку імені Горького. На місці прильоту утворилась вирва.

Наступного дня територію парку обстежили представники державної екологічної інспекції. 

Який висновок зробили інспектори?

Інспектори з’ясували, що російська ракета пошкодила споруди парку. Зруйнований партерний газон, знищені дерева, а сама територія парку площою 13 тисяч кв.м. засмічена відходами.

«Загальний розрахований розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок злочинних бойових дій, що призвели до порушення природоохоронного законодавства, склав 754 043 850 гривень», — зазначили в Держекоінспекції.

Наразі Інспекція направила матеріали щодо збитків до прокуратури Харківської області (стаття 214 Кримінально процесуального кодексу України).

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк