Головна - Місто - «Зараз можна усе це втратити». Власник харківського LF Club попросив підтримати заклад
…

«Зараз можна усе це втратити». Власник харківського LF Club попросив підтримати заклад

Час прочитання: 2 хв

Музикант і власник концертного та репетиційного майданчику LF Club Ілля Саєнко розказав про важку ситуацію з клубом та закликав підтримати заклад.

«Люк» розповідає деталі.

13 березня музикант Ілля Саєнко опублікував допис у соцмережах, в якому попросив допомоги для свого закладу LF Club.

«Зараз наш LF Club перебуває у складному становищі,пише Саєнко.

Сума кредитів та боргів досягла 345 000 грн і з кожним місяцем збільшується через проценти за кредитом».

Чим займається LF Club?

LF Club відкрився у Харкові у 2017 році. Клуб працював як концертний майданчик, студія для репетицій і джем-сейшенів. У закладі виступали українські гурти Stoned Jesus, Go_A, КАРНА, Курган & Agregat та інші. Окрім музичних заходів і вечорів караоке, там проводили кінопокази, зоозахисні івенти («Небайдужий день» від проєкту Go Veggie) та розважальні заходи.

Після початку повномасштабного вторгнення LF Club став одним із перших закладів, який відкрився у Харкові. Клуб працював з травня 2022-го, став волонтерським і мистецьким центром. Персонал безкоштовно годував військових ЗСУ і тероборони, допомагав евакуйовувати людей, доставив понад 50 тонн гуманітарної допомоги.

«Весь цей час я і моя команда робили все можливе, щоб допомогти  людям, — розповідає Ілля Саєнко.

Це був мій свідомий вибір: жити в клубі, щоб завжди бути готовим прийти на допомогу усім, хто цього потребує. Але зараз можна усе це втратити».

Як допомогти клубу?

Ілля Саєнко просить завітати до LF Club і підтримати фінансово: 

«Я чудово розумію, яка зараз ситуація і не можу просити вас про допомогу, але все ж таки.  Якщо ви мешкаєте у Харкові — відвідайте наш заклад, навіть одна куплена склянка соку на барі зможе допомогти нам».

Відправити будь-яку суму на розвиток клубу можна на карту Monobank за посиланням, або через сервіс PayPal (iceylfua@gmail.com).

Олександра Пономаренко, фотографії — Facebook-сторінка LF Club, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк