Головна - Місто - «Усвідомити місто». «Люк» випускає новий номер друкованого журналу
…

«Усвідомити місто». «Люк» випускає новий номер друкованого журналу

Час прочитання: 2 хв

«Люк» випускає новий однойменний друкований журнал з темою «Усвідомити місто». У ньому ми розбирались, яким є і може бути Харків, а також склали для вас путівник містом.

«Люк» розповідає про журнал та пояснює, як його придбати.

Про що новий випуск?

В цьому випуску ми зібрали інтерв’ю з архітекторами, прогулянки містом та розробили оновлений путівник. Ми хочемо показати вам Харків через призму різних людей та їх досвідів та знань, адже місто — це доволі складна структура, яку можна розглядати з різних поглядів.

Люк

«Цей журнал — про те, що робити далі, коли між вами [громадянином і містом, — «Люк»] сталася ця любов. Коли ви усвідомлюєте один одного як того, з ким і в горі, і в радості. Коли війна підкреслює не те, що майбутнє — туманне, а дає усвідомлення, що яким би це майбутнє не було, ви з Харковом. І в мирі, і в війні. Ми особливо потрібні йому в війні», — йдеться в передмові до журналу.

В журналі вас чекає 130 сторінок текстів про те, з чого складається Харків, яким він є і яким може бути, як стати силою змін в місті тощо. Завдяки журналу ми хочемо донести до читача розуміння принципу «усвідомленого містянства», та як ті, хто хоче жити у кращому місті, можуть щось для цього робити.

Люк

Серед матеріалів є як ті, що вже є на сайті, так і ті, що деякий час будуть ексклюзивними в друці. Наприклад, «Усвідомити місто: Наталка Маринчак», «Задержпром’я: від кам’яних баб до бетонних дідів», «Інтерв’ю з архітектором Віктором Дворніковим», «Путівник Харковом: гуляти / відчувати / їсти-пити / витрачати гривні», «Олексій Свід про те, яким має бути харківський трамвай», «Харків очима мисткині Оксани Бойко», «Три путівники на межі любові до Харкова».

Як отримати журнал? 

Купити журнал можна у наших харківських партнерів (список локацій буде поповнюватись):

— Кав’ярня Pakufuda (просп. Незалежності, 1);

— Кав’ярні Makers (вул. Григорія Сковороди, 36 та 66);

— Ресторан «Трипіччя» (вул. Різдвяна, 10);

— Магазин Utopia 8 (вул. Григорія Сковороди, 72);

— Магазин Cult Merch Store (просп. Героїв Харкова, 5);

— Кав’ярня «ЛяТюШо» (вул. Квітки-Основ’яненка, 4/6).

Якщо ви у Львові, придбати примірник можна тут:

— кав’ярня та снікер-хімчистка SneakerMate (вул. Дж. Дудаєва, 19).

Також наш журнал дістався Івано-Франківська:

— кав’ярня Prostir Coffee (вул. Гетьмана Мазепи, 164);

— трав’ярня «ТеплоТінь» (вул. Вірменська, 3).

Люк

Для замовлення доставки «Новою поштою» по Харкову чи в інші міста — заповніть форму за цим посиланням.

Вартість журналу — 420 гривень.

Журнал створено в межах проєкту «Strategic Media Support Program». Його реалізує Львівський медіафорум за підтримки NED.

Антон Малиновський, обкладинка і фотографії — Катерина Переверзева

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк