Головна - Місто - Відкриття великої сцени та вистава «Занадто одружений таксист» українською. Що готує Харківський академічний драмтеатр?
…

Відкриття великої сцени та вистава «Занадто одружений таксист» українською. Що готує Харківський академічний драмтеатр?

Час прочитання: 2 хв

Харківський академічний драматичний театр анонсував відкриття великої сцени та показ вистави «Занадто одружений таксист» англійського драматурга Рея Куні. Постановка буде українською мовою.

«Люк» звернувся за деталями до директорки драмтеатру Олени Ткаченко.

Харківський драмтеатр опублікував анонс вистави «Занадто одружений таксист». 

«Прем’єрний показ у нашому театрі відбувся 1 травня 2004 року в постановці народного артиста України Олександра Барсегяна,йдеться у повідомленні на сайті театру. — Наш колектив повертає її до репертуару Харківського академічного драматичного театру рідною [українською, — «Люк»] мовою».

Директорка театру Олена Ткаченко розповіла «Люку», що виставу орієнтовно можна буде побачити у квітні. Наразі тривають репетиції. Акторський склад майже не зміниться, але на глядачів чекає сюрприз.

Також у драмтеатрі планують відкрити Велику сцену.

«Це велика подія у воєнний час. З урахуванням того, що двері на вході зламані ракетними ударами, — каже Ткаченко. — Творча група готується до відкриття  Великої сцени репетиціями вистави, а адміністрація драмтеатру докладає усіх зусиль до відновлення фасаду».

Виставу «Занадто одружений таксист» планують поставити саме на Великій сцені. Квиток коштуватиме від 200 гривень.

Фото з репетицій вистави «Занадто одружений таксист», джерело: Харківський драмтеатр

Історія вистави

Прем’єра вистави з оригінальною назвою «Біжи за дружиною» відбулася на Бродвеї у березні 1989 року в постановці автора Рея Куні, який до того ж грав головну роль. 

Спектакль протримався дев’ять сезонів в лондонському Вест-Енді – центрі театрального життя міста. Це стало своєрідним рекордом.

Відтоді п’єсу поставили в більшості театрів європейських та азіатських столиць.

У південнокорейському Сеулі вистава виходить під назвою «Брехня». У Парижі в театрі «Де Ла Мішодьєр» її показували 267 разів з назвою «Запасне паркування».

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк