Головна - Місто - «Люк» провів перший захід для читачів. Публікуємо фотозвіт
…

«Люк» провів перший захід для читачів. Публікуємо фотозвіт

Час прочитання: < 1 хв

Минулої суботи, 3 лютого, в штаб-квартирі «Люка» відбулась перша подія для учасників спільноти, які підтримали редакцію на платформі Buy Me a Coffee.

Публікуємо фотозвіт та розповідаємо про інші події для наших донатерів.

Що відбулось?

В першу суботу лютого в офісі «Люка» зібрались читачі, які підтримують наше медіа. Для них відбулося знайомство з редакцією та квартирник.

Гостям розказували «внутряки» редакційної роботи, відповідали на питання стосовно планів та, звісно, з ними ділились приколами.

зустріч з редакцією

зустріч з редакцією

зустріч з редакцією

зустріч з редакцією

зустріч з редакцією

фото: Роман Зарінов

Які івенти ще заплановані?

З лютого 2024-го «Люк» запустив події для спільноти, де разом можна пізнавати Харків, осмислювати зміни в суспільстві і дискутувати про наше минуле, теперішнє і майбутнє.

Наступні заплановані заходи на цей місяць:

  • Перегляд документальної стрічки від Ukraїner «Повернення до української мови».
    17 лютого (субота), 17:00, штаб-квартира «Люка». Реєстрація незабаром. 
  • Лекція: «Василь Кричевський — автор державного герба УНР та засновник українського архітектурного модерну». Лектор — видавець та культуролог Олександр Савчук.
    28 лютого (середа), 18:00, штаб-квартира «Люка». Реєстрація незабаром.

Потрапити на івенти можна після підписки на наш Buy Me a Coffee

Навіщо нас підтримувати?

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Щомісячна підтримка видання допоможе нам і далі тримати курс на якісну журналістику без клікбейта, чорнухи та низькосортної реклами. Або просто нагадає нам: «Те, що ви робите, — важливо».

На нашому Buy Me a Coffee можна оформити три рівні підписки: «Читач», «Друг» та «Амбасадор». Серед бонусів, які ви отримаєте: доступ до електронних версій журналів, подкасту, екскурсії містом від команди і навіть безкоштовні друковані примірники журналів. 

Текст — Антон Малиновський, обкладинка Катерина Переверзева, фото — Роман Зарінов

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк