Головна - Місто - «Русскій АНТІмір проти всього ЖИВАГО». В Харкові відбудеться дискусія про зв’язок російської літератури та війни
…

«Русскій АНТІмір проти всього ЖИВАГО». В Харкові відбудеться дискусія про зв’язок російської літератури та війни

Час прочитання: 2 хв

У п’ятницю, 10 лютого, в галереї імені Генріха Семирадського відбудеться захід «Русскій АНТІмір проти всього ЖИВАГО». 

Назва події відсилає до роману російського письменника Бориса Пастернака.

«Люк» розповідає, чому захід вартий уваги.

Про що цей захід?

Подію приурочили до дня народження Бориса Пастернака. Обговорюватимуть особистість, долю та літературну кар’єру письменника, і зокрема — його роман «Доктор Живаго», за який Пастернак отримав Нобелівську премію з літератури.

У програмі — перегляд короткометражного фільму «Віддзеркалення Пастернака» та інтелектуальний диспут зі священником, інтелектуалом і богословом Віктором Маринчаком (отцем Віктором). 

Фільм увійшов до циклу програм «Метанойя» (студії «Док Кіно Трансформація»). В межах кіноклубу «Нова Україна», головним спікером якого є отець Віктор, гості обговорюють російську культуру та її відповідальність за нинішню війну.

Модерує зустріч журналіст Володимир Чистилін.

«Інтелектуальний диспут “Русскій АНТІмір проти всього ЖИВАГО” (за романом Пастернака) — це продовження наших [із отцем Віктором — «Люк»] розмов, де ми говорили про зв’язок літератури країни-агресора з нинішньою війною та про колективну відповідальність росіян в сьогоднішній трагедії»,пише Чистилін на сторінці події в Facebook. 

В межах циклу «Метанойя» вже відбулись розмови про Михайла Булгакова (роман «Майстер і Маргарита») і Федора Достоєвського («Злочин і кара»).  

Де і коли відбудеться захід?

Подія відбудеться 10 лютого в художній галереї імені Генріха Семирадського, за адресою площа Свободи, 6 (північний корпус ХНУ імені В.Н. Каразіна). 

Це виставковий майданчик та сучасна поліфункціональна платформа для творчих і соціально-культурних ініціатив, де наразі проводить мистецькі акції організація Kharkiv Media Hub.

Початок — о 17:00. Вхід вільний.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк