Головна - Новини - Після суспільного розголосу харківське КП домовилось про знижку на закупівлю ста тонн хека

Після суспільного розголосу харківське КП домовилось про знижку на закупівлю ста тонн хека

Час прочитання: < 1 хв

Комунальне підприємство «Комбінат дитячого харчування», яке хотіло купити понад сто тонн хека за 17,5 мільйонів гривень, уклало повторний договір з тією ж фірмою. Але тепер вони заплатять на 2,3 мільйона менше.

«Люк» розповідає детальніше.

Що сталося?

7 лютого на сайті Prozorro з’явились зміни до договору між КП «Комбінат дитячого харчування» та ТОВ «Надія-92». Сторони домовились про зменшення ціни на закупівлю риби. Тепер вона коштуватиме 131,1 гривню за кілограм.

Загальна сума договору тепер становить близько 15,2 мільйонів гривень, що на 2,3 мільйона менше за попередню суму.


Читайте також:


Що цьому передувало?

27 січня закінчились торги від КП «Комбінат дитячого харчування» на 115 850 кілограмів замороженого хека. Єдиним учасником і, відповідно, переможцем стало ТОВ «Надія-92». 

Компанія пропонувала купити у них рибу за 151,5 гривню за кілограм з ПДВ. Розслідувачі Харківського антикорупційного центру (ХАЦ) зазначили, що це завищена ціна. Для порівняння, у Харкові міська клінічна багатопрофільна лікарня №17 нещодавно уклала угоду на купівлю такої риби по 106 гривень за кілограм з ПДВ. Інститут медичної радіології та онкології в Харкові уклав угоду на придбання риби по 110 гривень за кілограм без ПДВ.

Що відомо про компанію-переможця?

ТОВ «Надія-92» займається послугами мобільного харчування. Компанія записана на Любов Кононенко, директоркою є Ірина Воротинцева. Раніше засновником фірми була Надія Тимофєєва, яка нині обіймає посаду директора КП «Комбінат дитячого харчування». У своїй декларації за 2022 рік Тимофеєва вказала, що є бенефіціаром созвучної приватної фірми «Надія-92».

Приміщення ТОВ «Надія-92» орендує у ПП «Грин+», бенефіціаром якого є Надія Тимофєєва.

Текст — Антон Малиновський, обкладинка — Катя Дрозд

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк