Головна - Новини - Оновили застосунок «Повітряна тривога». Що змінилось?

Оновили застосунок «Повітряна тривога». Що змінилось?

Час прочитання: < 1 хв

Застосунок «Повітряна тривога» від Ajax оновили до версії 6.0. Тепер він попереджатиме про наближення ракети чи іншу небезпеку для окремих міст чи громад.

«Люк» розповідає детальніше.

Що нового у застосунку?

На сайті розробника з’явилась інформація щодо оновлення застосунку «Повітряна тривога» до версії 6.0. Тепер під час загальної тривоги додатково надходитимуть сповіщення про наближення ракети чи безпілотного літального апарата. Такі оголошення сповіщатимуть людей про загрозу саме для їхньої локації.

Окрім нового попередження, до застосунку додали:

  • налаштування гучності сповіщення «Підвищена небезпека!»;
  • сповіщення, якщо повідомлення «Підвищена небезпека!» перестають надходити;

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні чергові Цивільного Захисту в військових обласних адміністраціях України. Координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Оновлення вже доступне для користувачів IOS та Android. Крім цього, розробники випустили окремий застосунок-віджет «Мапа тривог», який можна додати на екран телефона для постійного та зручного моніторингу безпекової ситуації. Його можна завантажити за посиланнями для користувачів iOS та Android.


Читайте також:


Що це за застосунок?

Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажили вже понад 26 мільйонів разів та активно використовують більш ніж 6 мільйонів користувачів. 

Наразі можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну, хімічну загрози, стихійні лиха та важливі сповіщення від обласної військової адміністрації та Цивільного Захисту України.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк