Головна - Новини - Міськрада витратить мільйон гривень на розробку проєкту Лопанської набережної

Міськрада витратить мільйон гривень на розробку проєкту Лопанської набережної

Час прочитання: < 1 хв

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради уклав договір на понад мільйон гривень щодо розробки проєкту реконструкції набережної Лопані.

«Люк» з посиланням на «Харківський антикорупційний центр» розповідає детальніше.

Що відомо про угоду?

Департамент міськради уклав угоду з ТОВ «Хорда-ЮА» сумою 1,04 мільйона гривень. За ці гроші планують розробити проєкт реконструкції Лопанської набережної та провулку Лопанського зі створенням пішохідної зони. 

Планують витратити з бюджету 848,6 тис. грн на розробку проєкту, ще 190 тисяч — на експертизу.

Проєкт має бути готовий до кінця цього року. Проєктанти повинні забезпечити 203 метри пішохідної зони по Лопанському провулку та ще 194 метри пішохідної зони по Лопанській набережній, загалом близько 400 метрів.

Міський голова Харкова Ігор Терехов говорив про реконструкцію Лопанської набережної на інвестиційному форумі Kharkiv: Restart у Києві у вересні 2023 року, презентуючи 7 пілотних проєктів для міста. 

«Ця реконструкція передбачає перші пішохідні вулиці у місті, з можливістю відпочивати біля води, куштувати наїдки у місцевих кафе або знайомитись із художнім та театральним життям міста», — зазначили в ХАЦ.

nab2

nab


Читайте також:


Що відомо про підрядника?

ТОВ «Хорда-ЮА» заснували 23 грудня 2023 року, власником та директором є Катерина Поліванова

Протягом 2023-2024 років ця фірма отримала від підрозділів Харківської міськради 21 підряд на загальну суму 5,5 млн грн.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк