Головна - Новини - У «Творче Нежить» відкриється виставка абстрактної фотографії Марини Чайки

У «Творче Нежить» відкриється виставка абстрактної фотографії Марини Чайки

Час прочитання: < 1 хв

13 липня у галереї «Творче Нежить» відкривається виставка Марини Чайки «Трансформація: перезавантаження».

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про виставку?

За словами організаторів, експозиція «Трансформація: перезавантаження» — це спроба у візуальній формі переосмислити вже зафіксовані цінності, віднайти нові, втрачені сенси у абсурдних обставинах війни.

На виставці представлені три серії мисткині — «Тілесна геометрія», «Енергія і трансформація» та «Де(кон)струкція звичних сенсів». 

«Темою цього, свого роду, творчого дослідження є людина та її екзистенційні питання — втрата та пошук сенсу, зв’язок між тілесністю та духовністю, фізична та ментальна трансформація. Абстрактні роботи мисткині можливо не дають однозначної відповіді, але змушують глядача заглибитись у медитативну практику — для споглядання у самосуть», — йдеться в описі до виставки.

виставка

Читайте також:


Як потрапити на виставку?

Експозиція відкриється 13 липня о 17:00 у галереї «Творче Нежить» (Гончарівський бульвар 10/2).

Вхід: free donation.

Виставка триватиме до 11 серпня.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк