Головна - Новини - У Харкові замовили вирубку дерев на понад 4 мільйони гривень

У Харкові замовили вирубку дерев на понад 4 мільйони гривень

Час прочитання: < 1 хв

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради відкрив тендер на 4 мільйони гривень. Їх планується витратити на лісозаготівлю, обрізку та видалення дерев.

«Люк» розповідає детальніше.

11 серпня Харківський департамент ЖКГ оприлюднив на платформі Prozorro закупівлю на ряд послуг:

  • Лісозаготівля;
  • Видалення дерев;
  • Обрізка дерев;
  • Догляд за деревами.

Умовами цього тендеру передбачено видалення 460-ти та обрізка 107-ми дерев до 31 грудня 2023 року. Очікувана вартість робіт становить рівно 4,2 мільйона гривень. Самі торги заплановані на 22 серпня.

Лісозаготівля є складовою частиною тендерної закупівлі
Лісозаготівля є складовою частиною тендерної закупівлі

На зустрічі з громадськістю 16 серпня директор КП «Харківзеленбуд» Олександр Суховєй підтвердив, що виконавцем цих робіт, ймовірно, стане саме його підприємство. За його словами, такі тендерні процедури є звичною схемою оплати послуг «Харківзеленбуду». 

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк