Головна - Новини - Харків’ян закликають скаржитися на закриті укриття через чат-бот. Але в ньому немає такої функції

Харків’ян закликають скаржитися на закриті укриття через чат-бот. Але в ньому немає такої функції

Час прочитання: < 1 хв

Міська рада Харкова радить мешканцям міста через чат-бот шукати найближчі укриття, а також повідомляти, якщо вони зачинені чи знаходяться у неналежному стані. Проте сам бот такої функції не передбачає.

«Люк» розповідає детальніше.

Харківська міська рада у своєму Telegram-каналі закликала мешканців міста використовувати чат-бот для пошуку укриттів:

«Посилання на інформацію про найближчі укриття та об’єкти, які працюватимуть при виведенні з ладу критичної інфраструктури можна знайти у розділі меню “Життєзабезпечення та громадська безпека”, — пише міськрада. — Також у розділі можна знайти контакти, куди можна повідомити про закрите укриття або його неналежний стан».

Чат-бот «Харків — твій дім» має обмежений функціонал і надає харківʼянам, у першу чергу, інформацію про пошкоджені помешкання у місті. Він дійсно має розділ щодо громадської безпеки, але там радять шукати укриття на інтерактивній мапі, яка не відображає реальний стан речей

Чатбот радить повідомляти про неналежний стан укриттів за номером 15-62
Чатбот радить повідомляти про неналежний стан укриттів за номером 15-62

Стосовно укриттів, що зачинені або знаходяться у неналежному стані, чат-бот взагалі радить звернутися за номером 1562. Це номер гарячої лінії КП «Жилкомсервіс», яке обробляє заявки щодо комунальних проблем Харкова.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк