Головна - Новини - «Укрпошта» випустила марки, присвячені Слобожанському контрнаступу

«Укрпошта» випустила марки, присвячені Слобожанському контрнаступу

Час прочитання: < 1 хв

Головний поштовий оператор України анонсував вихід у продаж блоку марок на честь контрнаступу ЗСУ у Харківській області восени минулого року. Тоді були звільнені території Харківщини, що пів року перебували під російською окупацією.

«Люк» розповідає детальніше.

«Укрпошта» анонсувала випуск блоку марок «Міста героїв: Харківщина». Він присвячений Слобожанському контрнаступу Збройних сил України у вересні минулого року. Тоді були звільнені міста Балаклія, Куп’янськ та Ізюм — саме вони і потрапили на поштовий блок разом із Харковом.

Нижче на ньому розміщено текст, що нагадує про героїзм цих міст у російсько-українській війні:

«Це 31,4 тис. км² на мапі України. Це тремпель, квадратна піца, збитий російський літак, ракета на Майдані Свободи. Це сотні історій та сотні життів. Це героїзм від Олександрівки до Близнюків. Це Харків, Балаклія, Куп’янськ Ізюм. Це міста героїв. Не бетонних стін, заводів чи стел, а наших людей. Людей, які зробили надможливе, — подивилися в очі озброєним звірам, — подолали природний страх та боролися за звільнення».

Разом із блоком марок «Укрпошта» випустила тематичні листівки
Разом із блоком марок «Укрпошта» випустила тематичні листівки та штемпель

Марки виходять накладом 75 тисяч примірників, їх введуть в обіг уже 14 вересня. Погашення спеціальними штемпелями відбудеться у Києві на поштовому відділенні 01001 та у Харкові — на 61052, майдан Привокзальний, 2, колишня будівля Головпоштамту. 

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк