Головна - Новини - У галереї «Творче нежить» відкривається нова виставка

У галереї «Творче нежить» відкривається нова виставка

Час прочитання: < 1 хв

Цієї суботи у харківській галереї «Творче нежить» відбудеться відкриття виставки Kharkiv-Graz school. На ній будуть представлені роботи місткинь, що вже понад рік вимушено живуть і працюють у австрійському місті Грац.

«Люк» ділиться подробицями.

У суботу, 22 липня, мистецьке об’єднання «Творче нежить» відкриває у своєму просторі виставку Kharkiv-Graz school. Вона складається з робіт харківських художниць, які після початку повномасштабної російської агресії живуть та працюють у Граці.

Грац — друге за розміром місто в Австрії, що знаходиться у апередгір’ях Альп, неподалік від кордону з Угорщиною та Словенією. Тут регулярно проходять міжнародні мистецькі фестивалі, знаходиться багато галерей та арт-просторів. Саме тут знайшли прихисток учасниці майбутньої виставки, тому кожна з них презентуватиме дві роботи: по одній, створеній у Харкові та у Граці. 

«Харків історично є важливим центром сучасного мистецтва в Україні: тут знаходиться велика художня академія, розвивалась всесвітньо відома харківська школа фотографії, а також Харків завжди був містом розвитку українського авангардного мистецтва, — пояснюють організатори виставки у своєму Instagram.

Художниці з Харкова, безсумнівно, мають свій неповторний стиль, який сформувався під впливом міста та його історії. Але яким став підхід мисткинь до творчості після переїзду з Харкова? Як Грац вплинув на їхні роботи? Ці запитання стануть основою нашої виставки»

Відкриття розпочнеться 22 липня, о 17:00 в галереї «Творче нежить» за адресою: Пушкінський в’їзд 6, 2 під’їзд. Кураторка виставки — Настя Хлестова.

На виставці будуть представлені роботи художниць, створені у Харкові та Граці
На виставці будуть представлені роботи художниць, створені у Харкові та Граці

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк