Головна » З квадроберами та Клінтом Іствудом. Вийшла друга частина аудіосеріалу про метро від театру «Нафта»

З квадроберами та Клінтом Іствудом. Вийшла друга частина аудіосеріалу про метро від театру «Нафта»

Час прочитання: 2 хв

Театр «Нафта» випустив другу серію аудіосеріалу про харківське метро «Тунелі уяви». Ця частина називається «Олексіївський вестерн», а розповідає вона про Клінта Іствуда, його коня та квадроберів.

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про виставу?

В театрі пояснюють, що історія Олексіївської лінії відкриває слухачам багато абсурдних героїв/героїнь, говорить про дружбу, самотність та екзистенційну кризу.

«”Олексіївський вестерн” — новела про те, як Квадробери вигнали Клінта Іствуда з його улюбленої гілки метро і через це він захворів на екзистенц, перестав взагалі десь їздити, і навіть свого коня віддав в клініку Бо Джека. Вся надія лише на любов між рибками Фішером і Джесікою, які можуть виправити цю ситуацію», — розповів «Люк» режисер театру Артем Вусик.

вистава

Читайте також:


Як прослухати виставу?

Доступ до вистави можна отримати, придбавши її на сайті театру.

Слухати виставу необхідно на Олексіївській гілці метро, починаючи зі станції «Перемога» до станції «Метробудівників» або навпаки. Її тривалість — 20 хвилин.

Що таке «Тунелі уяви»?

«Тунелі уяви» — це імерсивна вистава, яка працює з міським простором як сценічним майданчиком. Збирає набір сюжетів, які трапляються в одному місці з різними героями/героїнями, які переходять з однієї новели в іншу. Вона про людей та взаємовідносини між ними, пояснюють в театрі.

Для команди «Нафти» така вистава є насамперед способом переосмислити міський простір і засобами театру створити новий досвід, що буде чітко асоціюватися з містом.

«На мою думку, театр дає можливість уявляти нові світи. Наприклад, зараз для багатьох метро асоціюється з укриттям, російськими ракетами, холодом та невизначеністю. Ми хотіли створити поруч із цією пам’яттю новий досвід. Ми хочемо сформувати нові спогади, пов’язані з нашим метро, хочемо тренувати уяву, думати широко і не боятися поміщати себе, наше місто, наш Харків у центр світу, де можуть відбуватися найдивовижніші речі», — говорить директорка театру «Нафта» Тетяна Голубова.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк