Головна - Новини - Харківський метрополітен хоче купити таблички для станції «Ярослава Мудрого» за 380 тисяч гривень

Харківський метрополітен хоче купити таблички для станції «Ярослава Мудрого» за 380 тисяч гривень

Час прочитання: < 1 хв

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» оголосило тендер на закупівлю восьми табличок з назвою станції «Ярослава Мудрого». На це планують витратити 380 тисяч гривень.

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про тендер?

Тендер, оголошений КП «Харківський метрополітен», має завершитись 25 червня, а аукціон назначено на наступний після цього день. 

Згідно з документацією, надавач послуги має до кінця 2024 року виготовити вісім табличок з написом «Ярослава Мудрого». Їх використають для заміни нинішніх табличок на колійних стінах метро.

mudroho-1

Читайте також:


Які вимоги до табличок?

Серед технічних вимог до табличок:

  • Висота букв: великі — 288 мм, маленькі — 209 мм;
  • Глибина букв: 20 мм;
  • Шрифт написів на табличках: Sealt Regular;
  • Лицьова поверхня об’ємних окремо розташованих букв: нержавіюча сталь, оброблена фрезером, технічна марка сталі — AISI 430.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк