Головна - Новини - Сергій Жадан отримав медаль в Уельсі. Але не за письменство
…

Сергій Жадан отримав медаль в Уельсі. Але не за письменство

Час прочитання: < 1 хв

Харківський поет та письменник Сергій Жадан отримав нагороду від книжкового фестивалю в Уельсі, проте — не за літературну творчість.

«Люк» розповідає детальніше.

Харківський поет, письменник та музикант Сергій Жадан отримав медаль за музичну творчість на фестивалі Hay Festival в Уельсі. Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

«Дякую організаторам за підтримку України. Медалі не ношу, тому продам на якому-небудь аукціоні. А кошти передам на щось корисне. У будь-якому разі — всім спасибі», — написав Жадан.

Британський літературний фестиваль Hay Festival щороку проходить у валлійському містечку Хей-он-Уай. Цього року його організатори оголосили проведення «книжкового Євробачення», на якому обговорювались найвизначніші книги, видані за останні 70 років у Європі. До списку увійшов і  роман «Інтернат» Сергія Жадана.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк