Головна - Новини - У Києві запускають програму підтримки культурних діячів та діячок
…

У Києві запускають програму підтримки культурних діячів та діячок

Час прочитання: < 1 хв

Київський ресторан Urban Space 500 започаткував програму підтримки для діячів та діячок культури. В межах щотижневих понеділкових зустрічей вони зможуть презентувати свій проєкт та отримати стипендію на його розвиток.

«Люк» розповідає, як можна отримати підтримку.

«Культурні понеділки» — це офлайн-заходи з нетворкінгом, презентаціями культурних ініціатив, дискусіями про культуру та діджей-сетами. Щопонеділка вони проходять у Києві, у громадському ресторані Urban Space 500. Всього програма розрахована на 11 щотижневих зустрічей до 18 грудня. На кожній можна представити свій культурний проєкт та отримати стипендію на його розвиток. 

Команда «Культурних понеділків» хоче підтримати низові ініціативи у культурній сфері, посилити незалежних культурних активістів та активісток і познайомити їх між собою для  співпраці та обговорення викликів і можливостей. Всього планується підтримати 10 проєктів на суму 390 000 гривень. 

Перший пітчинг, присвячений документальному кіно, відбудеться 16 жовтня о 18:00. Зареєструватися на нього можна до 14 жовтня за посиланням. Шукайте більше подробиць та реєструйтесь на сторінках програми.

«Культурні понеділки» проходять у партнерстві з ГО «Шум Рейв», спільнотою «Навзаєм» та платформою «Моє Місто». Фінансує проєкт Стабілізаційний фонд культури та освіти Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, а також Goethe-Institut.

Текст — Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк