Головна - Люди - Актор серіалу «Аббатство Даунтон» Г’ю Бонневілль поспілкувався зі студентами каразінського університету
…

Актор серіалу «Аббатство Даунтон» Г’ю Бонневілль поспілкувався зі студентами каразінського університету

Час прочитання: 3 хв

Зірка серіалу «Аббатство Даунтон», британський актор Г’ю Бонневілль провів онлайн-зустріч зі студентами Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. До відеозустрічі доєднався його друг, американський юрист Герб Хольц, з яким Бонневілль приїжджав до України під час війни.

«Люк» розповідає, про що спілкувались, і як особисто Бонневіль ставиться до Харкова.

Як пройшла онлайн-зустріч?

У понеділок, 28 лютого, студенти ХНУ імені Каразіна мали нагоду поспілкуватись із британським актором Г’ю Бонневіллем і американським юристом Гербом Хольцом, які раніше висловлювали підтримку України у війні проти Росії. 

Зустріч проходила онлайн, по відеозв’язку.

«До каразінців завітав відомий актор Г’ю Бонневілль. Поспілкувалися і про творчість, і про натхнення, і про підтримку України та Харкова під час війни, зокрема і в межах проєкту “Листівки з України”», — розповіла заступниця директора центру зв’язків з громадськістю вишу Вікторія Крижанівська.

Під час лекції Г’ю Бонневілль розказав студентам про свій життєвий досвід, поділився історіями з особистого і професійного життя.

«Студенти були дуже активні та ставили багато запитань, — зазначила Крижанівська. — Зокрема, про ставлення до України (що актор знав про Україну до війни), звідки черпає натхнення, яку книгу рекомендує почитати, перше, що зробить, коли Україна переможе тощо. А наприкінці запросили завітати до Харкова та Каразінського після перемоги».

Юрист Герб Хольц поділився тим, як допомагав українцям, як йому вдалося привезти машини швидкої допомоги та медичне приладдя до Луцька. Розповів історії про відвідини Миколаєва минулого Різдва. 

«Хольц зазначив, що люди з усіх куточків Америки підтримують Україну, нашу боротьбу за свободу та незалежність, що подвиги українців вражають і надихають», — пишуть представники каразінського університету.

Бонневіль і Хольц

Бонневіль і Хольц

Г’ю Бонневілль та Герб Хольц на онлайн-зустрічі у ХНУ імені В.Н. Каразіна. Джерело

Також в онлайн-зустрічі взяла участь українська школярка Євгенія Шутко, яка після початку повномасштабної війни евакуювалася до Великої Британії. Її родина організовує благодійні збори на допомогу ЗСУ. 

«Дівчина поділилася досвідом адаптації в новій країні, розповіла про допомогу та солідарність британців, про те, як спільнота українців у Великій Британії об’єдналася заради підтримки України», — розповіли у ХНУ імені Каразіна.

Як Бонневілль підтримав Харків?

Після початку повномасштабного вторгнення Гʼю Бонневілль брав участь у міжнародному проєкті Українського інституту «Листівки з України» (Postcards from Ukraine). 

Актор озвучив історію зруйнованого та пошкодженого російськими окупантами Харкова.

«Історичний центр і вирви від снарядів на майдані Свободи стали жахливим нагадуванням того, чого вартує свобода у ХХІ столітті. Проте можна знищити майдани, але не свободу», — каже у відео Гʼю Бонневілль.

Разом з Гербом Хольцом актор особисто відвідав Україну під час війни: у квітні він привіз дві машини швидкої допомоги з двома тоннами медичного приладдя з Великої Британії в Україну.

Г’ю Бонневілль у проєкті «Листівки з України»

Чим відомий Гʼю Бонневілль?

Гʼю Бонневілль — британський актор, відомий завдяки ролі Роберта Кроулі в серіалі «Аббатство Даунтон», а також участі у фільмах про ведмедика Паддінгтона. 

Акторська гра в «Абатстві Даунтон» принесла йому номінацію на «Золотий глобус», дві номінації на премію «Еммі» поспіль, а також три нагороди Гільдії кіноакторів. 

Від початку повномасштабної війни актор активно підтримує Україну у соціальних мережах, зверненнях та зборі коштів для гуманітарної та мілітарної допомоги.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк