Головна - Анонси - Благодійна вечірка Monotronique & Friends 2
…

Благодійна вечірка Monotronique & Friends 2

Настав час другого епізоду серії благодійних вечірок Monotronique & Friends!

Цього разу запрошено двух бейс продюссерів та ді-джеїв нашого міста.

Stomper — продюсерський аліас Євгена Смолякова. Євген спеціалізується на ріддім дабстепі і являється його логовним пушером в нашій країні, проте він полюбляє різноманітну бейс музику вцілому, тож чекаємо цієї суботи можна чекати і те, і інше. Також він є резидентом клубу «Живот» та стоїть за проектом Unite With Ukraine, який нещодавно зібрав для ЗСУ майже 130000 грн завдяки благодійні компіляції, де він заохотив понад 70 дабстеп продюссерів за всього світу.

Другим гостей цього епізоду стане діджей та продюсер — onetwoselekta. Денис є класикою харківського UKG саунду і це буде його перший сет за майже 5 років! Так що супер ексклюзивний гаражний вайб інсайд.

Щодо благодійної частини. Цього разу збиратимуть на РПС (ремінно-плечова система) для 53-ої окремої механізованої бригади, в якій служить знайомий Monotronique — Дмитро, з яким він колись разом навчався в школі.

Де: вул. Чернишевська 4/6, «Плакуча Іва»
Коли: 13 травня, 18:00
Вхід: донат від 100 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк