Головна - Барабашовка - В Харківській області може з’явитись Чикаго
…

В Харківській області може з’явитись Чикаго

Час прочитання: < 1 хв

В Харківській області завершились громадські слухання щодо перейменування селища Чкаловське. В лідерах голосування варіант з назвою Чикаго.

«Люк» розповідає про результати слухання.

Що вирішили громадяни?

12 грудня відбулося засідання топонімічної комісії під головуванням начальника Чкаловської селищної військової адміністрації (СВА) Сергія Котенка. На засіданні підбили підсумки громадських слухань щодо перейменування населених пунктів Чкаловської громади.

Начальниця загального відділу Виконавчого комітету СВА Олена Толстая повідомила, що в обговореннях взяли участь лише 110 жителів громади. Найбільше голосів набрали два варіанти — Чикаго та Слобідське. А в селі Коробочкине 86% жителів виступають за те, щоб залишити назву незмінною.


Читайте також:


Що буде далі?

Рішення щодо перейменування тепер прийматиме Верховна Рада України, куди були надіслані всі пропозиції.  Однак заступник начальника СВА Вадим Суманєєв сказав, що виступає за назву Слобідське.

«У нас люди з гумором і це добре, коли навіть у такий час не скиглимо, а шуткуємо. Але вважаю, що слід зупинитися на назві Слобідське. Наша місцевість відноситься до Слобідської України з давніх давен, ми маємо впроваджувати українство, бо ми українці», — зазначив він.

Текст — Антон Малиновський, обкладинка — Макс Бурєнок

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк