Головна - Барабашовка - Весільне. Харківський кіт Степан одружився
…

Весільне. Харківський кіт Степан одружився

Час прочитання: < 1 хв

Відомий інстаблогер кіт Степан після нещодавнього повернення до Харкова повідомив про одруження з кішкою Стефанією. З нареченою він тривалий час до цього проживав у цивільному шлюбі.

«Люк» докопався до істини в цих стосунках.

Харківський блогер кіт Степан опублікував у своєму інстаграм-акаунті фото з весільної церемонії, а також свідоцтво про шлюб.

«Зробив своїй коханій Стефанії пропозицію лапки та серця, — написав він. — Не стримуйте своїх емоцій, освідчуйтесь, кохайте один одного, життя одне!»

кішка Стефанія вийшла заміж за кота Степана

кіт Степан і Стефанія

кіт Степан та його наречена

свідоцтво про шлюб кота Степана

Безпорідний салтівський кіт Степан став відомим під час карантину 2020-року. Його млосний погляд та розслаблений вайб швидко завоювали серця користувачів Інстаграму. Репостити дописи зі Степаном почали зірки світового шоубізу, на кшталт Брітні Спірс та Діане Крюгер. На початок 2022 року він мав більше мільйона підписників.

Широкомасштабне вторгнення Росії змусило Степана та його хазяйку Анну евакуюватися з рідної Салтівки за кордон. Втім, навіть у вимушеній еміграції кіт продовжував працювати, збираючи кошти для тварин з українських зоопарків. У листопаді він став амбасадором проєкту Міністерства кільтури та інформаційної полтики, спрямованого на відновлення зруйнованих росіянами українських пам’яток.

Джерело: інстаграм-сторінка кота Степана

Під час проживання у Франції Степан познайомився з молодою кішкою Стефанією, яка теж завела інстаграм-акаунт. Попри значну різницю у віці (Степану вже близько 15 років) вони швидко потоваришували, і з рештою Степан повернувся до Харкова разом зі своєю подругою.

кішка Стефанія та її наречений

кіт Степан та кішка Степанія до весілля

сімейне фото кота Степана

Редакція «Люка» доєднується до привітань і бажає молодим щастля, здоровля, діточок як на небі зірочок.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк