Головна - За містом - Проєкт Weaving запрошує незалежні художні простори до участі у маппінгу
…

Проєкт Weaving запрошує незалежні художні простори до участі у маппінгу

Час прочитання: < 1 хв

Харківський артпростір «Гараж 127» створив проєкт Weaving, аби об’єднати незалежні українські художні простори та надати їм можливість плідно співпрацювати в умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

«Люк» ділиться подробицями.

Що це за проєкт?

Weaving — це проєкт харківського артпростору «Гараж 127», що поєднує незалежних українських митців та мисткинь. Він дозволяє парувати між собою організації, які через війну втратили можливість працювати у своєму місті, з тими, що продовжують діяльність на своїх локаціях. Кожна пара має створити виставку, що репрезентуватиме діяльність та ком’юніті «переміщеної» організації в артпросторі партнерів.

Основна мета проєкту — надати вільний майданчик організаціям, які розташовані ближче до лінії фронту і через війну не можуть працювати повноцінно. Це дозволить їм презентувати себе, інтегруватися у місцеве середовище та продовжити роботу.


Читайте також:


Як взяти участь?

Щоб взяти участь у проєкті, треба заповнити форму за посиланням і розказати про свій художній простір, поділитись планами та бажаннями щодо співпраці з Weaving. Команда проєкту обере вісім організацій, що отримають фінансування для реалізації виставки у грудні 2023-го.

Додаткові питання можна надіслати на електронну пошту: 127garazh@gmail.com

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe Institut.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк