Головна - За містом - «Нова симфонія Донбасу». Подкаст Юрека Якубова з Юрієм Гуржи про створення альбому з голосів Сходу
…

«Нова симфонія Донбасу». Подкаст Юрека Якубова з Юрієм Гуржи про створення альбому з голосів Сходу

Час прочитання: < 1 хв

У п’ятницю, 22 січня, відбудеться прем’єра «Нової симфонії Донбасу» музичного альбому, створеного підлітками з прифронтових міст України спільно з німецьким музикантом та композитором Юрієм Гуржи

Спеціально для «Люка» Юрек Якубов поговорив з Юрієм Гуржи про те, навіщо потрібні такі проєкти та як проходила робота над записом альбому з школярами, які ніколи не займалися музикою. Бонус до розмови — уривки з альбому.

Робота над музичним альбомом «Нова симфонія Донбасу» тривала у межах другої частини міжнародного театрального проєкту «Misto to go» разом зі школярами з шести міст Донбасу: Комишувахи, Троїцького, Райгородку, Бахмуту, Попасної та Миколаївки.

Команда проєкту відправилась у подорож музичним Сходом, щоб зібрати «Нову симфонію Донбасу» з його звуків, щасливих чи агресивних фраз, вже забутих або ще й досі модних пісень, голосів донбаських дітей, дідусів та бабусь і ритмів кожного міста

Альбом складається з 12 треків про жіночий футбол, крейдяні гори, клуб «Восток», карантинні обмеження, дрифт на шкільному автобусі донбаським автобаном тощо.

Детальніше — у подкасті Юрека Якубова з Юрієм Гуржи.

Прем’єра «Нової симфонії Донбасу» відбудеться в театрі P.A.N.D.A в Берліні 22 січня о 21:00 за Києвом. Подивитись її можна будет тут.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png

Обкладинка — Катерина Переверзева

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк