Довідник з відбудови міст вийде у друкованому форматі
Офіс міських проєктів «Урбанина» випустить довідник з відбудови міст у друкованому вигляді. Книга зі 392 сторінок розповідає, як зробити місто безбар’єрним, комфортним та безпечним в умовах післявоєнної відбудови.
«Люк» показує, як виглядає довідник і як замовити паперову версію.
Про що ця книга?
Довідник з відбудови міст — проєкт офісу «Урбанина», над яким упродовж кількох місяців працювали десятки архітекторів, дизайнерів та урбаністів.
Автори зібрали ефективні просторові рішення для відбудови міста після війни. У книзі є ідеї планування кварталів з парками та скверами, тривимірні моделі з точними параметрами та прикладами їхнього практичного застосування в реальних містах. Команда врахувала критерії доступності, мобільності, зміни клімату та відкритості громадських просторів.
Кінцевий варіант довідника в електронному вигляді представили на початку вересня 2022-го.
Книга має 392 сторінки і такі тематичні розділи: зони, подвір’я, площі, вулиці, фасади, пішоходи, озеленення, веломережа, громадський транспорт, автівки, об’єкти й матеріали.
Довідник розробили у партнерстві з українською громадською організацією «Безбар’єрність» і американським міжнародним фотобанком Depositphotos.
Довідник з відбудови міст. «Урбанина»
Як замовити паперову версію довідника?
Довідник уже можна почитати онлайн. Його електронна версія доступна за посиланням.
Минулого тижня розробники оголосили про вихід друкованої версії довідника.
Поки триває передпродаж, автори просять заповнити Google-форму, аби вирахувати тираж та вартість книги.
«Ми плануємо надрукувати “Довідник з відбудови міст”, але його вартість та тираж залежить від кількості людей, які готові його придбати. Залиште, будь ласка, свої контакти, якщо ви хочете замовити друковану версію Довідника, і ми обов’язково вам повідомимо, коли його випустимо», — зазначають представники «Урбанина».
Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд
Читайте також:
- Як проєктувати інклюзивно і зробити міське середовище зручним. В Україні розробили перший «Альбом безбар’єрних рішень»
- Подкаст із Василісою Гайденко про інклюзію та німецький досвід
- Яким має бути Харків після перемоги? Та як кожен може впливати на майбутню долю міста?
«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.