Головна - Місто - Bandy Sholtes розповість у садку Літмузею про користь факапів і антинатхнення
…

Bandy Sholtes розповість у садку Літмузею про користь факапів і антинатхнення

Час прочитання: 2 хв

У четвер, 1 жовтня, учасник Харківської літературної резиденції, письменник Bandy Sholtes в садку Літмузею розкаже, як письменник (та кожен з нас) може користуватися своїми факапами і для чого це потрібно.

Під час лекції Bandy Sholtes розповість про феномен антинатхнення та його результативність для письменника. Власний досвід Банді та приклади з життя допоможуть краще зрозуміти не тільки думки, але й принцип дії такого «натхнення».  

«Банді певен, що факапи допомагають розвиватися усім, але для письменника вони особливо корисні, бо дають йому результативне антинатхнення, — пояснюють організатори зустрічі.  

Письменник переконаний, що літературні сюжети не можуть існувати без факапів. Адже, як вчать нас мудрі книги про написання текстів і сценаріїв, герой/героїня твору тільки тим і займається, що робить факап за факапом, а потім намагається злізти з орбіти невдач, щоб успішно добратися до щасливого кінця». 

Модеруватиме бесіду резидент «Гараж Хабу», дизайнер та музикант Юрек Якубов. 

Хто такий Bandy Sholtes? 

Bandy Sholtes — ужгородський письменник з угорської родини художників. Автор книжок «Острів Sziget або Труселя Iggy Попа», «T-shirtологія: загальна теорія футболки», «Фріки Європи» і «Невдячна свиня, або Мене немає вдома». 

Ось так звучить анотація до роману «Острів Sziget або Труселя Iggy Попа», який заснований на реальних подіях і 14 роках фестивального досвіду:

«Отчего в мозгу погибают клетки, ответственные за Rock’N’Roll? Что написано на футболке Красной Шапочки? Как правильно произносить слова “князь подлецов”? Для кого Гитлер исполняет песню I Just Called To Say I Love You? Может ли экстрасенс днем с открытыми глазами найти коноплю у себя дома? Чего не стоит делать с голыми немцами на фестивале Sziget? Кого катает Будда на своём Harley-Davidson? Как можно заработать денег на солдатской любви? Кто пользуется труселями Iggy Попа в гастрономе №12? Как зовут невесту Римского Папы? Чем закончилась битва между Ozzy Osbourne-ом и Лениным? Как выглядят венгерские ангелы? На все эти и множество других вопросов вы получите честные ответы в полуфестивальном романе «Остров Sziget, или Труселя Iggy Попа», написанном by Bandy Sholtes». 

Банді вважає, що гумор крутіший, ніж література та музика. А сенсу писати книги немає, якщо в них відсутній гумор.  

Зустріч з письменником є частиною Харківської літературної резиденції. 

Що таке Харківська літературна резиденція?

Харківська літературна резиденція була заснована Українським осередком Міжнародного ПЕН-клубу у 2018 році для підтримки письменників/ць та перекладачів/ок, а також промоції Харкова та його культурних процесів.

Цього року резиденція відбувається з 15 серпня до 15 жовтня.  

З 15 серпня до 15 вересня на резиденції працювали перекладачка та ініціаторка перекладацької групи VERBація Тетяна Родіонова й письменник і мандрівник Макс Беспалов (Дніпро/Львів).

Наше інтерв’ю з Тетяною Родіоновою читайте за цим посиланням.

З 15 вересня до 15 жовтня на резиденції працюють Bandy Sholtes та перекладач Юрій Матевощук (Тернопіль).

Зустріч з Bandy Sholtes відбудеться 1 жовтня о 19:00 в садку ЛітМузею (вул. Багалія, 6).

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк