Головна - Місто - Хто, де, коли: лайн-ап онлайн-фестивалю Інтерсіті Live 2.0 у Харкові
…

Хто, де, коли: лайн-ап онлайн-фестивалю Інтерсіті Live 2.0 у Харкові

Час прочитання: 3 хв

Ми вже розповідали вам, що в суботу, 16 травня, відбудеться другий міжміський онлайн-фестиваль Інтерсіті Live 2.0 — 16-годинний стрим із прямим включенням із 16 міст України.

Організацією та лайн-апом фестивалю в Харкові займається команда «Люка» спільно з ART AREA ДК й On-Air Stream.

Тож саме час дізнатися, як саме фестиваль проходитиме в нашому місті та хто дасть вам можливість відчути себе у вирі події, коли ніяких подій не відбувається.

У Харкові Інтерсіті Live 2.0 складатиметься із двох частин — інтерв’ю та концертів. 

Про свої проєкти й не тільки для вас розповідатимуть директорка фестивалю соціальних інновацій і нової музики Plan B Аліна Ханбабаєва й засновники простору для культурних ініціатив для художників «127 Гараж» Антон Ткаченко і Настя Хлестова. 

Музична частина включатиме виступи харківських гуртів La Horsa Bianca і MORJ, а також Iris Forest. 

Трансляція відбуватиметься з ART AREA ДК на YouTube-каналі Телебачення Торонто.

La Horsa Bianca 

Псих-арт-рок-гурт, «…дослідники ролі постаті білого коня в архаїчних культурах шляхом впровадження музичних практик 1960-70-х років у сучасному соціокультурному середовищі». 

Гурт випустив два альбоми. Обидва — на візіонерському австралійському лейблі Weisskalt Records. Другий альбом «Oneiric Numeric» вийшов торік і є повністю інструментальним. 

La Horsa Bianca відразу упадають у пам’ять завдяки потужному нетривіальному звучанню й використанню цілого розмаїття інструментів (електроорган, синтезатори, флейта, саксофони, тощо). 

Живий концерт гурту — своєрідний тріп історією рок-музики й унікальний досвід.

MORJ

Перевірений часом гурт, який грає інді-рок і вальс, танго і реггі, фанк і етнічні мотиви, а часом джаз і навіть майже вульгарний шансон. А ще не розкриває змісту власної назви, кажучи лише, що це абревіатура, значення якої ми дізнаємося в самому кінці. 

Єдиний студійний альбом MORJ «Пластилиновая балерина» вийшов 10 років тому й давно став особливим для харківської сцени. 

Наразі гурт активно працює над новим матеріалом, у цьому році вже презентував свіжі треки та обіцяє ще й ще. Хто знає, можливо щось новеньке ви зможете почути першими вже цією суботу під час концерту в Інтерсіті. 

Iris Forest 

Музика за гранню традиційної класики та стандартів. 

Спочатку Айріс була класичною піаністкою, але прагнула вийти за межі чогось традиційного й постійно відкривала для себе нові жанри. Саме завдяки цьому і винайшла власне мистецтво.   

Разом зі своїм електронним фортепіано Айріс відведе вас в ірисовий ліс ритмічних нестабільностей і раптових дисонансів, що переплітаються в співзвуччя, а також вразить зворушливим і водночас потужним вокалом. 

Аліна Ханбабаєва / Plan B 

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B проходить у Харкові з 2016-го. 

Наразі Plan B складається з трьох частин: нетворкінг-конференції, музичного фестивалю й Idea Boot Camp — дводенного воркшопу для авторів суспільно-корисних проєктів.

Минулого року фестиваль зібрав 4000 відвідувачів музичної програми, 700 гостей конференції, 70 спікерів з 15 країн світу, 40 гуртів та діджеїв з України та Європи, 250 учасників Idea Boot Camp та 30 менторів-експертів, задіяних у 300 сесіях.

А цього року команда готує три виїзні івенти влітку у Серебрянці, Ужгороді та Херсоні, великий офлайн-фестиваль 8–11 жовтня в Харкові й онлайн-проєкт In Quarantine with Plan B, який стартує вже 23 травня.

Директорка Plan B Аліна Ханбабаєва розповість про те, як поєднувати соціальні інновації та нову музику в одному фестивалі та навіщо це робити. 

Настя Хлестова і Антон Ткаченко  / 127 Гараж 

127 Гараж —  простір для культурних ініціатив від художників і для художників.

У серпні 2019-го художник Антон Ткаченко та кураторка Настя Хлестова відкрили в своєму гаражі простір для виставок, лекцій, показів, зустрічей, дискусій і, найголовніше — експериментів. Таким чином вони прагнуть створбвати ком’юніті та підтримувати молодих художників. 

Художникам Антон і Настя пропонують майданчик для роботи і показу робіт, місце для ночівлі, свою допомогу і підтримку.

Також у рамках свого проєкту вони продають сучасне мистецтво, щоб зробити придбання художніх робіт більш звичним не тільки для арт-спільноти, а й для людей, які не мають зв’язків з мистецтвом. 

Під час інтерв’ю Настя і Антон розкажуть, чим вони займаються та як відкрити такий простір в звичайному гаражі на Салтівці.

Таймінг

14:20-14:30 — Аліна Ханбабаєва / Plan B / Настя Хлестова і Антон Ткаченко  / 127 Гараж 

14:30-14:50 — MORJ

15:45 -16:00 — Iris Forest

18:00-18:20 — La Horsa Bianca

Трансляція Інтерсіті Live 2.0 відбуватиметься на YouTube-каналі Телебачення Торонто. 16 травня. Час подорожі — 13:09 — 05:09. Повний список пасажирів можна знайти тут.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк