Головна - Місто - Відчувати, їсти/пити, гуляти, дивуватись. «Люк» випустив путівник по Харкову
…

Відчувати, їсти/пити, гуляти, дивуватись. «Люк» випустив путівник по Харкову

Час прочитання: 3 хв

«Люк» у партнерстві з онлайн-сервісом виклику авто Uklon та IT-компанією MobiDev випустив путівник по Харкову.

Цей путівник — збірка місць, які відкриють вам місто з незвичного боку. Цей путівник — як той чарівник з казок, який має ключ від закритих дверей, що приховують скарби.

Місто стає твоїм другом, коли ви знаєте один про одного те, що не знають інші, а все навколо — знайоме, безпечне та близьке. Ми точно знаємо, що Харків — колодязь із дивами, треба тільки показати людині найкоротший шлях.

Наш путівник по Харкову складається з чотирьох розділів (відчувати, їсти/пити, гуляти, дивуватись) та містить інформацію про понад 50 локацій. Серед них — культурні простори, знакові архітектурні пам’ятки, незвичайні місця, які дають новий емоційний досвід, розширюють уявлення про місто та відкривають доступ до його «скарбів».

Путівник є суб’єктивним та не прагне осягнути неосяжне. Він ставить за мету зробити видимими та нанести на міську карту, зокрема, ті локації, про які часто недостатньо інформації у відкритому доступі. А також — допомогти людині зорієнтуватися і знайти своє місце в одному конкретному місті.

Путівник складається в «гармошку» та поміщається в кишеню, тож досліджувати з ним Харків легко та зручно.

Путівник склали: Дмитро Кузубов, Катерина Переверзева, Ліна Плуженко. Дизайнерка: Катерина Дрозд. Наклад: 10.000 примірників.

А хто партнери?

Uklon (генеральний партнер) перший український сервіс виклику авто онлайн. Мобільний додаток та зручний сайт з приємним інтерфейсом дозволить замовити авто за лічені секунди, обрати потрібний клас машини, задати умови поїздки, створити складний маршрут, викликати кур’єрську доставку аба драйвера та зробити поїздку комфортною. 

«Розвиток культурних проєктів — один з напрямів соціальної активності Uklon. Тому ми дуже раді партнерству з медіа “Люк” у створенні такого корисного путівника, — коментує співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Харків — однозначно одне з тих міст, які варто досліджувати. Сподіваємось, наш проект стане в нагоді поціновувачам культурних цікавинок, а також надихне харків’ян відкривати для себе щось нове у рідному місті». 

MobiDev (партнер) — компанія із чотирма сотнями людей у трьох містах України. Команда інженерів, менеджерів проектів, дизайнерів, бізнес аналітиків та тестувальників здатні вивесті у світ майже будь-який софт. Позиція команди — створювати продукти, за які не соромно, постійно розвиватися, бути еко-френдлі та толерантними до світу.

«Прагнення MobiDev — бути сучасними у всьому. Тому, крім заглиблення в технології, компанія поділяє цінності еко-активізму та підтримує освітні і креативні культурні проекти на кшталт “Люка”, підкреслює Head of HR Department MobiDev Катерина Стрельникова.

Як отримати путівник?

В Харкові путівник можна безкоштовно отримати в мережі наших партнерів. Наразі знайти його вже можна в Pakufuda (пр. Незалежності, 1) та Cryza Store (вул. Пушкінська, 54). Згодом він з’явиться і в інших партнерських локаціях, слідкуйте за анонсами в наших соцмережах.

Щоб отримати путівник в інших містах України, заповніть, будь ласка, гугл-форму. Доставка «Новою Поштою» за рахунок отримувача. 


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк