Головна - За містом - Відправ свої треки і допоможи українським військовим-музикантам. Нова ініціатива від Unknown Sounds та Musicians Defend Ukraine Foundation
…

Відправ свої треки і допоможи українським військовим-музикантам. Нова ініціатива від Unknown Sounds та Musicians Defend Ukraine Foundation

Час прочитання: 2 хв

Фонд підтримки діячів музичної індустрії під час війни Musicians Defend Ukraine Foundation закликав українських музикантів надіслати свої треки на лондонську програму Unknown Sounds

Пісні лунатимуть на англійському радіо задля збору донатів на допомогу українським музикантам, які зараз служать у ЗСУ.

«Люк» розповідає, як долучитись до ініціативи.

Яка мета ініціативи?

Англійське незалежне шоу музиканта Піта Саксера, подкаст-платформа Unknown Sounds оголосила про бажання підтримати українську музичну сферу у війні, яку розв’язала Росія проти України.

«Минулого року Unknown Sounds зробили шоу на допомогу Україні, сподіваючись, що воно буде одноразовим, але, на жаль, ми помилилися,пишуть представники Unknown Sounds у Facebook.

Безумство незаконної війни Путіна проти України триває. Тож тепер у нас є ще одна ініціатива. Будь ласка, допоможіть нам допомогти їм [українцям, — «Люк»]». 

Ініціативу реалізують за підтримки українського фонду Musicians Defend Ukraine Foundation. Фонд співпрацює з українськими музикантами, які наразі служать у лавах ЗСУ. Серед них: 

  • Женя Галич (фронтмен O.Torvald); 
  • Настя Шевченко (співачка Стасік); 
  • Кантрі та інді-фолк музикант Саша Буль
  • Репер МС Петя
  • Павло Вишебаба (лідер багатоінструментального рок-гурту One Planet Orchestra);
  • Володимир Щобак (трубач, учасник гуртів «Оркестр Радості Ватага», «Триставісім» та Jam Ungvar Sessions). 

Представники Musicians Defend Ukraine Foundation тримають зв’язок з військовими-музикантами, закуповують та доставляють речі, техніку і спорядження для їх батальйонів. Окрім того, фонд надає медійну підтримку культурних подій, які проходять в Україні.

Музика

Музика

Джерело: Musicians Defend Ukraine Foundation

Як долучитись до ініціативи і що треба зробити?

Українським музикантам пропонують надіслати свій трек, присвячений Україні. Зробити це можна за посиланням.

У формі треба ввести свої дані (назву гурту, контакти представника, електронну пошту) і написати кілька речень про свій музичний проєкт та вплив війни на творчість. 

Нижче необхідно прикріпити максимум два треки у форматі MP3 або WAV, фотографію гурту або обкладинку альбому. За бажанням можна додати розширену біографію гурту (документом чи PDF файлом) та електронний прескіт — аналог CV для музикантів, набір рекламних матеріалів для просування гурту. 

Пісню обіцяють включити до програми Unknown Sounds і оголосити збір донатів, які передадуть на потреби військових-музикантів через фонд Musicians Defend Ukraine Foundation.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк