Головна - Місто - Зруйнований росіянами паб «Старий Хем» відновлює роботу. Деталі
…

Зруйнований росіянами паб «Старий Хем» відновлює роботу. Деталі

Час прочитання: 2 хв

У березні заново відкривається культовий харківський артпаб «Старий Хем»

Після влучення ракети у будинок по вулиці Свободи, 8, де раніше базувався заклад, власники «Старого Хему» вирішили розпочати роботу за іншою локацією.

«Люк» розповідає, куди тепер піти, аби відчути ту саму атмосферу «Старого Хему».

«Старий Хем» відновить роботу за адресою вул. Університетська 2, у стінах Patrick Irish Pub.

«Сьогодні ми невзмозі відновити наш заклад, проте Хем — це не стіни. Це люди! пишуть власники закладу в своєму Instagram.

Ми знаємо, що ти задовбався пити один, а тому ми з радістю прийняли запрошення наших друзів з Patrick Irish Pub та вирішили розпочати нашу роботу під дахом цього файного закладу.

Тому всіх, хто нас любить ми запрошуємо до нашого прихистку, де будуть чекати старі друзі та знайомі смаки».

У коментарі «Люку» в пабі пообіцяли залишити основні страви та авторські коктейлі, а також зберегти минулу концепцію «Старого Хему».

Паб почне роботу в березні, точну дату повідомлять пізніше.

Також минулого тижня в «Старому Хемі» почали шукати бармена. За деталями можна звернутись до бартендера Владіслава Васюти.

Що передувало?

23 серпня 2022 року «Старий Хем» відсвяткував своє десятиріччя. Напередодні, 14 березня, в будинок на вул. Свободи, 8, де раніше був паб, влучила російська ракета «Іскандер». Загинули представники тероборони.

Чотириповерховий будинок 1911 року, який є пам’яткою архітектури, зруйнований. Наразі обговорюють проєкти з його відновлення.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк