Головна - Місто - Як організувати онлайн-подію? Гід від фестивалю Plan B
…

Як організувати онлайн-подію? Гід від фестивалю Plan B

Час прочитання: 3 хв

Днями головний санітарний лікар країни Ігор Кузін припустив, що в листопаді в Україні можуть посилити карантин та ввести новий локадун.

Команда фестивалю соціальних інновацій та нової музики Plan B випустила серію порад для організаторів подій в онлайні.

«Люк» публікує цей гід, щоб заздалегідь підготуватися до імовірного чергового переходу в онлайн.

 

Протягом червня 2021 року відбулась серія подій The show must go on/offline — п’ять майстер-класів від загартованих онлайном фахівців. Корисна інформація з майстер-класів стала основою гайду.

В гайді The show must go on/offline зібрані інструкції про те, де, як і з ким організувати онлайн-івент. У складанні гайду взяли участь 12 організаторів: Intercity Live, Respublica FEST, Docudays UA, Plan B, kontrabass promo та інші.

Організатори ділились менеджерськими інструментами для створення якісного подієвого контенту в онлайні. Найкорисніше з їхніх виступів увійшло в мануал, який допоможе менеджерам у подоланні викликів. 

Гайд складається з 4-х частин: 

  • Як підібрати платформу для онлайн-івенту? 
  • Як залучити аудиторію?
  • Як організувати нетворкінг?
  • Як зробити якісну та цікаву трансляцію? 

Гайд знадобиться організаторам подій, менеджерам культури, представникам сектору НУО, маркетологам, комунікаційникам, освітянам та всім, хто активно діджиталізує свої події. 

Сет цих карток можна використовувати у команді як окремі чеклісти, для самостійного запуску стріму, у навчальних проєктах та ділитись з колегами, які тільки починають освоювати онлайн.

Як підібрати платформу для онлайн-івенту? 

Як залучити аудиторію?

Як організувати нетворкінг?

Як зробити якісну та цікаву трансляцію? 


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк