Головна - Місто - «Ptaha Emigrant»: кохання під час війни і пошук себе в дебютному альбомі BusiCama
…

«Ptaha Emigrant»: кохання під час війни і пошук себе в дебютному альбомі BusiCama

Час прочитання: 2 хв

Харківський гурт BusiCama випустив альбом «Ptaha Emigrant». Це перший повноформатний реліз гурту за дев’ять років існування.

«Люк» розповідає, що передувало появі альбому та які сенси в нього вкладали музиканти.

Гурт BusiCama грає індітроніку з використанням різних духових інструментів. До складу входять Олександр Кудь (гітара), Кароліна Кудріна (вокал, клавіші), Сергій Ценнер (плейбек, саунд-дизайн), Ілля Романенко (духові інструменти). За час існування англомовні сингли гурту виходили на лейблі Masterskaya.

До виходу дебютного альбому «Ptaha Emigrant» музиканти йшли дев’ять років, його появі передували сингли «Фантом» і «Нуль».

Обкладинку релізу зробив художник Мітя Фенечкін, відомий своєю співпрацею з «Оркестр Че», «Океан Ельзи», «Вагоновожатые» та Dakooka. Детальніше читайте про Мітю в нашій рубриці «Подозрительные лица».

До альбому «Ptaha Emigrant» увійшли сім україномовних треків. Музика до них була написана під час подорожі до Ізраїлю, вокал записаний в Києві, гітара — у Чехії.

Більшість текстів створені вокалісткою Кароліною Кудріною, яка народилась на далекому Сході в Амурській області, але з 10 років жила на Донбасі. 

Назва альбому невипадкова. За час існування гурт пройшов довгий шлях, змінювався склад музикантів, мова текстів та країни і міста проживання: Бусан, Пекін, Ужгород, Київ, Беер-Шева, Прага. 

«Ptaha Emigrant» — рефлексія на тему сучасних реалій: війни, кохання під час війни, вимушеної міграції, кризи довіри і пошуку себе. 

Безпритульна птаха-емігрант в однойменній пісні шукає гілку і вірить у силу свого небокраю. 

«Тут нема перспектив. Тут нема, куди йти. Все на місці. Все не туди», — розмірковує ліричний героя альбому.

Послухати альбом «Ptaha Emigrant» на всіх платформах можна тут.

22 квітня BusiCama презентує альбом в арт-клубі «Корова».


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк