Головна - Місто - У Харкові проведуть два тренінги з домедичної підготовки і зупинки кровотечі
…

У Харкові проведуть два тренінги з домедичної підготовки і зупинки кровотечі

Час прочитання: 2 хв

Цієї п’ятниці, 17 березня, учасники благодійного фонду «Солом’янські котики» проведуть два тренінги з домедичної підготовки «Stop the Bleed» у Харкові. 

«Люк» розповідає, про що можна дізнатись на тренінгах і як взяти участь.

Чому присвячені тренінги «Stop the Bleed»?

Курс «Stop the Bleed» від благодійного фонду «Солом’янські котики» розповідає про критичні кровотечі — найпоширенішу причину смерті, якій можна запобігти, якщо знати правила домедичної допомоги.

«Чи знаєте ви, що таке критичні кровотечі? Зможете правильно зреагувати, чи зашкодите собі або комусь? Можливо, заціпенієте? Цього не знає ніхто. В стресовій ситуації ми діємо на рівні інстинктів і не всі з них відточені до навичок, пишуть у соцмережах волонтери фонду «Солом’янські котики».

Наша ціль виправити це, навчити домедичної допомоги якомога більше людей і зменшити ризик потенціальних смертей».

Як проходить тренінг з домедичної підготовки?

Тренінги проводять професійні інструктори і волонтери фонду «Солом’янські котики». 

У групах по 20-25 людей навчають зупиняти критичні кровотечі турнікетами та джгутами, тампонувати вузлові кровотечі, забезпечувати прохідність дихальних шляхів, накладати пов’язки. Також пояснюють, що робити з опіками, пораненнями очей та обличчя, транспортувати постраждалих в безпечне місце.

Орієнтовна тривалість тренінгу — 3,5-4 години. Після завершення учасники отримують міжнародний сертифікат з підписом інструктора.

«Протокол [тренінгу, — «Люк»] є міжнародно затвердженим. Програма і усі факти статистично підтверджені, або обґрунтовані  дослідженнями. Після тренінгу більшість цих досліджень надсилаємо в чат учасникам»,  розповідають організатори.

Як відвідати тренінг у Харкові?

Цієї п’ятниці, 17 березня, два тренінги «Stop the Bleed» пройдуть у Харкові, о 9:00 та 14:00.

Зареєструватись можна за посиланням.

Вартість — 800 грн, це благодійний внесок для підтримки навчального центру і комплектації військових аптечок. 

Благодійний фонд «Солом’янські котики» допомагає військовим у напрямі тактичної медицини. Інструктори фонду навчили понад 17 тисяч захисників і передали їм індивідуальні аптечки. Тренінги «Stop the Bleed» для цивільних реалізують за підтримки українських брендів технологічного одягу RIOTDIVISION і повсякденного одягу Arch.

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк