Головна - Місто - Артем Приходько: публічне звернення до Ігоря Терехова про стан дерев у місті
…

Артем Приходько: публічне звернення до Ігоря Терехова про стан дерев у місті

Час прочитання: < 1 хв

Вирубка комунальниками дерев у Харкові за останні пару років набула великих масштабів. Там, де спиляти дерево відразу не вдається, рубачі вдаються до хитрощів — майже повністю обрізають крону, залишаючи лише стовбур. Оскільки така обрізка відбувається з порушенням усіх можливих норм, дерево після неї зазвичай гине, а вулиці позбавляються захисту від пилу, шуму та літньої спеки.

Харківський екоактивіст Артем Приходько багато років займається порятунком довкілля у місті. Вчора він розмістив у Instagram відкритий лист до міського голови Ігоря Терехова із вимогою припинити варварське винищення дерев у Харкові.

«Люк» публікує це звернення без змін і зі згоди автора.

Публічне звернення до мера міста Харкова Терехова І.О.

Звертаюся до Вас із проханням вирішити питання з підприємствами, які доглядають за зеленими насадженнями у місті Харків.

Обрізання дерев під стовбур, так зване «омолодження», шкодить зеленим насадженням, є порушенням чинного законодавства та ставить під загрозу існування дерев у місті.

Вже 4 рази я намагався подати петицію за всіма правилами, аби цю проблему було розглянуто за законом. Але жодна петиція не пройшла і не з’явилася на сайті (у той час, коли інші петиції успішно публікуються). На мій запит, чому не розміщують петицію, отримую відписку про DDoS-атаки на сайт, які чомусь виникають саме у момент подання моєї петиції.

Тому я не маю іншого виходу, ніж звернутися до Вас як до мера міста публічно, щоб ви вплинули на це нищівне обрізання дерев.

Також я звертаюсь до харківʼян, яким не байдуже зелене майбутнє нашого міста. Як бачите, ми не можемо висловити свою громадську позицію за законом. Тому під цим дописом нам потрібно зібрати 5 тисяч коментарів, де ви висловите свою категоричну незгоду з таким «кронуванням».

У коментарі можна вказати наступне: «Я проти вбивства дерев у Харкові!» Підтримайте цю ініціативу та збережіть наше зелене майбутнє!

Щороку від варварської обрізки у Харкові страждають десятки дерев

Щороку від варварської обрізки у Харкові страждають кілька десятків дерев

Текст та фото Артема Приходька, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк