Головна - Місто - «Тиск» та Some People влаштують у Харкові аудіовізуальну терапію. Як потрапити?
…

«Тиск» та Some People влаштують у Харкові аудіовізуальну терапію. Як потрапити?

Час прочитання: 2 хв

Електронний гурт «Тиск» та субкультурна формація Some People анонсували аудіовізуальні перформанси «Тиск. Досвід» у восьми містах України, зокрема в Харкові.

«Люк» розповідає, у чому суть цих перформансів та як на них потрапити.

Хто бере участь? 

Some People — формація, яка займається субкультурними проєктами. Серед них — харківська хімчистка-кав’ярня Sneaker.Mate, яка переїхала до Львова, онлайн-медіа Rap.ua, проєкт з історій про перезавантаження людей Reload.Today тощо. 

«Тиск» — також один із проєктів Some People, харківський електронний гурт, колаборація Антона Назарко та Алєкса Первухіна. У 2020-му хлопці презентували дебютний сингл «Легіт Чек» та відео на нього з відомими харківськими локаціями. Останній реліз гурту — EP «After» — побачив світ у жовтні 2022-го.  

З перших днів повномасштабної війни команда Some People волонтерить у Харкові. Розвозить їжу, воду та ліки тим, хто цього потребує.

У чому суть перформансів? 

Організатори запевняють, що перформанси надаватимуть терапевтичний ефект.

«З точки зору психоакустики — морально-емоційний стан людини залежить від звукових хвиль, і ними ж можна його корегувати. Якщо до звуків та музики додати ще візуальний супровід, то можна отримати не просто перфоманс, але й сеанс терапії за допомогою арту, — йдеться у пресрелізі. 

Наша головна ціль показати, що мистецтво — це не щось абстрактне й другорядне, це не менш важливий компонент підтримання духу боротьби і оптимістичного настрою в соціумі. 

“Тиск. Досвід” — це не просто концерт або вистава, це дійсно досвід, який людина переживе та запам’ятає. І який, як ми сподіваємось, зробить цей тривожний час трохи легшим та спокійнішим».

Де відбудуться перформанси?

У грудні перформанси пройдуть у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Києві та Одесі пройдуть у грудні, в січні —  Івано-Франківську, Ужгороді та Львові.

  • Харків — 15-16 грудня
  • Дніпро — 19 грудня
  • Запоріжжя — 21 грудня
  • Київ — 23-34 грудня
  • Одеса — 27 грудня
  • Івано-Франківськ — 17 січня
  • Ужгород — 19 сiчня
  • Львів — 21-22 січня

Європейське турне заплановано на лютий, перформанси заплановані у Варшаві, Берліні, Парижі та Лондоні.

Як потрапити?

На події можна потрапити безкоштовно. Для цього потрібно обрати місто та заповнити анкету.


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк