Головна - Місто - Харківська школа архітектури покаже виставку-серіал із панорамами Задержпром’я та Салтівки
…

Харківська школа архітектури покаже виставку-серіал із панорамами Задержпром’я та Салтівки

Час прочитання: 2 хв

В суботу, 25 липня, відбудеться Виставка року Харківської школи архітектури. Минулого року подія пройшла в стінах школи та зібрала навколо себе абітурієнтів та їхніх батьків, урбаністів та архітекторів з України та з-за кордону. Цьогоріч у зв’язку зі світовою пандемією COVID-19 Виставка відбудеться в онлайні, у форматі документального серіалу.

Виставка року Харківської школи архітектури — це історія про людей в середині спільної справи, у яких формуються цінності, що їх об´єднують. 

У коротких серіях документального серіалу «СВІТЛО — ТІНЬ — РЕФЛЕКСІЯ» 19 студентів першого та другого курсів ХША планують розповісти про рік навчання та проєкти, над якими працювали весь цей час.

Зйомки проходили в будівлі ХША та поза її межами. Студенти документували свої проєкти в Черкасах, на Рибальському острові в Києві, в селі Коропове в Харківській області та в районах Харкова — в Задержпром’ї й в 522-му мікрорайоні Салтівки. Їхні проєкти тісно пов’язані з міським контекстом.

«Ми хочемо зрозуміти Харків, щоб змінити його та після навчання створювати будівлі, що потрібні місту, — підкреслює студентка другого курсу Анна Прокопчук, — Круто, що ми вивчаємо своє місто, бо я прийшла до ХША із бажанням будувати в Харкові та змінювати його.

Багато наших проєктів повністю базуються на харківських реаліях — ми вивчаємо структуру міста, його історію, деталі забудови. Таке вивчення допоможе у майбутньому проєктувати те, що потрібно місту і відображає його сутність».

Автори проєктів прагнуть показати не тільки результати своєї роботи за рік, а й процеси, крізь які вони проходили. А також отримати фідбек від глядачів.

Як потрапити на перегляд?

Прем’єра Виставки року відбудеться 25 липня о 14:00 в Zoom.

Щоб подвитися серіал та обговорити його з авторами треба зареєструватися за посиланням. Реєстрація та перегляд безкоштовні.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк