Головна - Місто - Янголе, посунься!
…

Янголе, посунься!

Час прочитання: 2 хв

Ленін впав і дрібними шматками  металу розлетівся по приватних колекціях цінним експонатом. Але, як то кажуть, святе місце пустим не буває. За зеленим парканом планують поставити 86 (вісімдесят шість) метрів історії в перемішку з релігією — на колоні янгол, на янголі хрест.  І цей хрест — на наших надіях про нормальне місто.

Головні архітектурні голови міста розробили унікальний проект — зразок вишуканого  ̶ж̶л̶о̶б̶с̶т̶в̶а̶  смаку.  Ми ж пропонуємо кілька варіантів на розгляд і оцінку широкій громадськості.

№1: Гепард

Наш перший і основний варіант. Тварина надзвичайно швидка і рухлива, захоплює своєю здатністю швидко перебігати з одного на інше місце, не показуючи втоми, не втрачаючи наполегливості. Небезпечний хижак і єдиний представник великих котячих, що вміє муркотіти. Муркотінням, власне, і вводить в оману своїх жертв. Символізуватиме сильних і вільних людей сильного та вільного міста.

№2: Сумська дивиться на Сумську

Є в Харкові двоє чудових художників: Мінін і Гамлет. Якось-колись вигадали вони собі концепт: «Пушкін на Пушкіна / Гоголь на Гоголя», і розмалювали ці дві вулиці відповідними літературними героями і персонажами. «Люк» пропонує продовжити та доповнити їхню концепцію «Сумська дивиться на Сумську».

№3 «Волшебнік»

Персона унікальна, самобутня, незалежна. Жоден голуб пролітаючи повз такий пам’ятник нічого поганого вчинити не посміє. Птахи ніжно й обережно обсідатимуть його плечі і думатимуть: «ей, мужик, шота ты остыл».

№4: Ремонт взуття

Треба повернути черевики Ван Гога. По-перше, це красиво. По-друге, одразу зрозуміло, що в місті з «підприємницькою жилкою» все в порядку.

№5: Барабашови

Безпрецедентна за своєю змістовністю компіляція двох світів Харкова. Академік і базар. Наука і торгівля. Минуле і сучасне.

№6: Галина

Місіонер світу. Бізнес-леді миру. Кавалер ордену княгині Ольги. Меценат, яких світ ще не бачив. Хіба є кандидат краще?

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк