Пострижуть, як в прошлий раз. Раміль із «Курган & Agregat» відкрив свою барберню
Раміль Насіров із гурту «Курган & Agregat» відкрив барберню у Харкові під назвою «Парубок». Підстригтись там можуть і жінки, але тільки «під машинку».
«Люк» розповідає детальніше.
Що відомо про нову барберню?
29 лютого Раміль Насіров повідомив у Instagram, що запускає у тестовому режимі свою барберню «Парубок». Там можна «підстригтись, як в прошлий раз», випити кави чи чаю, а також купити «помазаніє для голови». До того ж, безпосередньо стригти клієнтів буде і сам Раміль.
«Адмін наколотить маккофе, а майстри зроблять, як вони вміють. Хочеш бути найстильовішим парубком Харкова? Команда барберні чекає на вас», — пишуть на сторінці барберні.
На відміну від більшості інших барбершопів, тут стригтимуть і жінок, але тільки якщо це буде коротка стрижка під машинку.
Зазначимо, що у барберні висять портрети Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Леся Курбаса та інших значущих українців. Крім цього, у закладі облаштована зона для очікування, де можна пограти на приставці або поспілкуватись з адміністратором.
Читайте також:
- Курган & Agregat випустили другий наклад вінілових платівок
- «Нє отморозились та приїхали». Як пройшла прем’єра кінострічки Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» у селищі Близнюки
- Кулеба заявив, що «Курган & Agregat» — один з його улюблених гуртів
Що відомо про «Курган & Агрегат»?
Гурт Курган & Agregat з’явився десять років тому в селищі Близнюки Харківської області. Троє учасників — Євген Володченко та брати Аміль і Раміль Насірови — виконують треки у стилі хіп-хоп з суржиком, лайкою та слобожанським говором.
Нещодавно близнюки Насірови знялися у стрічці українського режисера Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург». Світова прем’єра фільму відбулася восени 2022 року на Венеційському кінофестивалі, національна — на батьківщині братів, у Близнюках.
За перший місяць прокату стрічка зібрала майже 30 мільйонів гривень у прокаті, завдяки чому увійшла до десятки найкасовіших українських фільмів з часів Незалежності.
Текст і обкладинка — Антон Малиновський