Головна - Новини - Харківська облрада хоче повернути концерти та вистави

Харківська облрада хоче повернути концерти та вистави

Час прочитання: < 1 хв

Харківська обласна рада просить військово-цивільну адміністрацію (ХОВА) скасувати заборону на проведення масових культурних заходів на Харківщині. Відповідне звернення вже готується.

«Люк» розповідає детальніше.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела нараду з представниками комунальних закладів культури. Вона повідомила, що готує звернення до ХОВА щодо поновлення концертів та спектаклів.

«Ми не повинні допустити, щоб наші заклади взагалі припинили існування, — заявила чиновниця. — Ми не можемо допустити ризик знищення сфери культури у регіоні. Робота театрів — це не тільки надпотужна психологічна терапія для наших людей, але й символ того, що життя не зупинилось, воно триває і триватиме й надалі».

Очільниця облради наголосила, що для відновлення роботи театрів треба врахувати всі заходи безпеки, зокрема, можливу кількість присутніх на виставах. Про результати свого звернення вона пообіцяла повідомити згодом. 

Нагадаємо, минулого тижня Департамент культури та туризму ХОВА заборонив на Харківщині всі масові заходи, у які залучено понад 50 глядачів. Це поставило під загрозу проведення виставок, концертів і спектаклів та викликало нерозуміння у середовищі харківських митців.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк