Головна - Новини - Харківський театр «Очерет» проведе майстер-клас з акторської майстерності

Харківський театр «Очерет» проведе майстер-клас з акторської майстерності

Час прочитання: < 1 хв

Молодий харківський театр «Очерет» запрошує всіх охочих на благодійний майстер-клас з акторської майстерності. Всього їх буде шість.

«Люк» розповідає, як потрапити на перший захід.

«Очерет» створили актори аматорського театру «Політехнік», який існував на базі Палацу Студентів НТУ «ХПІ». Після повномасштабного вторгнення Росії команда вирішила переосмислити свій підхід та цінності у мистецтві. В межах свого нового експериментального проєкту вони організовують перформанси та проводять благодійні майстер-класи.

«Майстер-клас допоможе вам знайти нові шляхи творчого вираження, розкрити акторський потенціал, отримати новий досвід та комунікації, а також просто розслабитись і повеселитись», — пишуть організатори.

Усі майстер-класи безкоштовні. Перший відбудеться цієї суботи, 30 квітня. Зареєструватися на нього можна за посиланням

Із собою потрібно взяти зручний для тренування одяг.

Антон Алохінссон, обкладинка — Катерина Дрозд


Читайте також:

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк