Головна - Новини - 27 травня росіяни обстріляли Харків. Що відомо? (оновлено)

27 травня росіяни обстріляли Харків. Що відомо? (оновлено)

Час прочитання: < 1 хв

Вдень, 27 травня, росіяни обстріляли Харків. Попередньо, прильот стався у центральній частині міста.

«Люк» розповідає детальніше.

Що сталося?

27 травня близько 16:20 росіяни вдарили по Харкову. За інформацією міського голови Ігоря Терехова, приліт стався у центральній частині міста.

Пізніше він уточнив, що росіяни влучили по промзоні Холодногірського району. Внаслідок удару постраждало щонайменше чотири людини, одна з них — у вкрай важкому стані.

UPD 17:20 — Голова ХОВА Олег Синєгубов повідомив про 11 постраждалих та одну загиблу жінку. Також він додав, що удар прийшовся на цивільне підприємство.

Терехов додав, що прильот був і у Шевченківському районі міста, неподалік від житлових будинків. Попередньо, без руйнувань і постраждалих.


Читайте також:


Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк