Головна - Новини - В АРТпідвалі відкриється виставка Марії Христенко «Фільтри»

В АРТпідвалі відкриється виставка Марії Христенко «Фільтри»

Час прочитання: < 1 хв

В суботу, 11 травня, у харківському АРТпідвалі відкривається виставка Марії Христенко «Фільтри».

«Люк» розповідає детальніше.

Що відомо про виставку?

На виставці експонуватиметься велика серія Марії Христенко «Фільтри», в межах якої вона створювала маленькі ескізи на цигаркових фільтрах. Серію вона почала 8 жовтня 2022 року в Києві, продовжила в Харкові і Тернополі, закінчила 8 листопада того ж року знову у Харкові.

«Сприйняття кожної людини — це фільтр, яким ми, як правило, не керуємо, він складається з наших та чужих поглядів, спогадів, переконань і ідеалів. Усе це переломлює та викривляє те що ми бачимо. Щоб очистити та переглянути свій погляд, протягом місяця я дивилася на все навколо через маленький видошукач — паперовий фільтр для самокруток, який попався мені абсолютно випадково», — розповідає художниця.


Читайте також:


Як потрапити на виставку?

Виставка відкривається 11 травня о 17:00 і триватиме до 7 червня. Галерея знаходиться за адресою Чернишевська, 15 у внутрішньому дворі. 

Вхід безкоштовний, години роботи: з середи по неділю з 13:00 до 18:00.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк