Головна - Новини - Керівник «Харківзеленбуду» пообіцяв повернути будинок-рибу в Саржин Яр

Керівник «Харківзеленбуду» пообіцяв повернути будинок-рибу в Саржин Яр

Час прочитання: < 1 хв

Керівник СКП «Харківзеленбуд» Дмитро Поздєєв пообіцяв повернути у Саржин Яр будівлю у вигляді риби, яку нещодавно замінили сірим МАФом.

«Люк» розповідає детальніше.

Що сталося?

20 червня в коментарі «Люк» керівниця архітектурної студії SBM Studio Ольга Клейтман, яка розробляла проєкт парку, розповіла, що мала зустріч з Поздєєвим та представниками «Харківзеленбуду», які відповідають за розвиток парку.

Під час зустрічі керівник СКП пообіцяв, що «рибу» повернуть. Крім цього, він заявив, що відтепер вони дотримуватимуться дендроплану та висаджуватимуть рослини, згідно з проєктом, узгодженим раніше.


Читайте також:


Що цьому передувало?

На початку червня Ольга Клейтман повідомила, що в Саржиному Яру знесли будинок-рибу і  побудували на його місці МАФ. Як виявилось, в місці вилову риби змінилась компанія, що орендувала цю площу. 

Крім цього, вона акцентувала, що у парку не дотримуються узгодженого раніше дендроплану, який передбачав висадку тільки тих рослин, що притаманні цьому регіону.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк