Головна - Новини - «Харківзеленбуд» відмовився від пропозиції охорони парків за 10,6 мільйонів гривень

«Харківзеленбуд» відмовився від пропозиції охорони парків за 10,6 мільйонів гривень

Час прочитання: < 1 хв

Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» відхилило пропозицію ТОВ «Всеукраїнська охоронна компанія», яка хотіла охороняти парки за 10,6 мільйонів гривень.

«Люк» розповідає детальніше.

Що сталося?

У системи державних закупівель Prozorro з’явилась інформація, що «Харківзеленбуд» відхилив пропозицію ТОВ «Всеукраїнська охоронна компанія» — єдиної фірми, що подалась на тендер.

КП відмовилось підписувати договір з ТОВ, адже та вказала вартість робіт на понад 30 тисяч гривень більшу, ніж очікувана сума.


Читайте також:


Що цьому передувало?

Комунальне підприємство «Харківзеленбуд» оголосило тендер на охорону парків та скверів на суму 10,57 мільйонів гривень. 

Згідно з тендером, йдеться про охорону Саржиного Яру, саду імені Шевченка, парку «Перемога» та скверу «Стрілка».

Спеціалісти Харківського антикорупційного центру (ХАЦ) зазначають, що на початку року КП вже уклало угоду з ТОВ «Всеукраїнська охоронна компанія» на охорону парків та скверів на 2024 рік вартістю 9,81 мільйонів гривень. Одну годину патрулювання охоронцем оцінили в 42 гривні. 

На цей час, за інформацією ХАЦ, попри те, що договір був розрахований до кінця року, підрядник отримав уже 8,24 мільйонів гривень.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк