Головна - Анонси - Вистава «Жираф Монс» від Театру Ляльок
…

Вистава «Жираф Монс» від Театру Ляльок

Art Area ДК разом із Харківським театром ляльок запрошує всіх на виставу «Жираф Монс. Харківська історія воєнної весни» (для сімейного перегляду).

«Жираф Монс» — вистава за казкою Олега Михайлова. В цьому творі в казковій алегоричній формі через досвід війни проходить Жираф, який мешкає у харківському зоопарку в часи Другої світової війни.

Відстороненість сюжету від сучасності, притчева природа твору дали можливість створити виставу, яка розкриває болісні теми, але не травмує глядача. Звісно, історія Жирафа Монса — це погляд на війну очима дитини, яка по-своєму сприймає світ, переживає страх та самотність. Але це дуже делікатна розмова, яка адресована і дітям, і дорослим. Про війну, про співчуття та підтримку.

Автори вистави — режисерка Оксана Дмітрієва, художник Костянтин Зоркін, композиторка Катерина Палачова — втілили в експериментальній театральній формі унікальний мистецький підхід та особистий досвід переживання війни.

Актори — Антон Глазунов, Олександра Колесніченко, Вікторія Міщенко, Лілія Осєйчук, Олександра Шликова

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 19 листопада, 12:00 та 15:00
Вхід: 150 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк