Головна - Барабашовка - Зеленський пообіцяв 20 тисяч гривень нагороди за пошук вандалів, які зламали троянди
…

Зеленський пообіцяв 20 тисяч гривень нагороди за пошук вандалів, які зламали троянди

Час прочитання: < 1 хв

Мер Лозової Сергій Зеленський оголосив винагороду у розмірі 20 тисяч гривень тому, хто допоможе знайти вандалів, які поламали трояндові кущі біля міської лікарні.

«Люк» ділиться подробицями історії

У місті Лозова на Харківщині оголосили винагороду у 20 тисяч гривень тому, хто допоможе знайти вандалів, що поламали майже всі кущі троянд біля міської лікарні. Про це повідомив міський голова Лозової Сергій Зеленський.

За його словами, хулігани навіть не забрали зламані квіти, а просто кинули їх на місці. Він припустив, що єдиною метою зловмисників було просто нашкодити, та наголосив, що до кожного такого випадку ставитимуться з особливою пильністю.

«Попереджаю. Кожним таким випадком займатимемось особливо ретельно, щоб потім не було сліз і прохань в кабінеті. Запам’ятайте та передайте дітям», — підкреслює Зеленський у зверненні на своїй Facebook-сторінці.

Обурені лозівчани підтримали погрози мера у коментарях до його допису. Повідомити про порушників можна в особисті повідомлення міському голові Лозової на Facebook. Сам Зеленський зараз у Берліні представляє Лозівську громаду на міжнародній конференції з питань відновлення України URC2024.

Мер Лозової Сергій Зеленський розшукує ванадалів, що поламали рози
Мер Лозової Сергій Зеленський розшукує ванадалів, що поламали рози

Читайте також:


Текст та обкладинка — Антон Алохінссон, фото Сергія Зеленського

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк