Головна - За містом - From Germany With Love. Слухайте подкаст із Альоною Воробйовою про культурне середовище та німецький досвід
…

From Germany With Love. Слухайте подкаст із Альоною Воробйовою про культурне середовище та німецький досвід

Час прочитання: 2 хв

«Люк» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі продовжує серію з двох епізодів подкастів з культурними менеджерками.

У подкастах гості розповідатимуть про свої проєкти, ділитимуться досвідом, який привезли з Німеччини, та розмірковуватимуть, як можна адаптувати цей досвід до українських реалій.

«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль. Підтримайте «Люк», ставайте нашими патронами на Patreon!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png

З часів Революції Гідності українські культурні інституції почали активно розвиватися. Разом творчі середовища, зокрема харківські, не завжди були готові виходити на ширшу аудиторію, бракувало професійних арт-директорів, готових працювати з ними.

У другому епізоді подкасту ведучий Дмитро Ковальов поспілкувався про це з артдиреторкою Promodo Hub і культурною менеджеркою Альоною Воробйовою.

У Німеччині, і Берліні зокрема, експертка спостерігала, як німецьке культурне середовище формується під впливом дисципліни і певних правил. Разом з тим митці і культурні інституції відкриті до експериментів. Цей досвід, який Альона називає щепленням свободи, допомагав їй у роботі над ART AREA «ДК».

У подкасті експертка поділилася, як формується культурне середовище Берліна, де в Німеччині шукати нетворкінг, як досвід, привезенний з-за кордону допоміг стати професійною артдиректоркою і чому, на її думку, в Харкові активно розвивається творчість. 

«Ми (Харків) стоїмо на кордоні дуже тривожного і завжди тривожного специфічного географічного положення. Саме тому тут стільки краси народжується. Україна — це взагалі величність різного і спільного», — стверджує Альона.

Повністю розмову можна послухати на нашому SoundCloud:

Цей подкаст створено за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі. Попередній випуск про інклюзію та німецький досвід з експерткою з теми інклюзії, розробницею бренд-стратегій, менторкою та фасилітаторкою Василісою Гайденко можна прослухати тут.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк